سالن زیبایی لیلا خانی

انواع روش ها و ترفندهای کاربردی برای ریموو تاتو

روش های ریموو تاتو
فهرست مطالب

ریموو تاتو روشی است که عموماً افراد پس از این که تغییرات جدی و غیرمعمولی ایجاد می‌کنند، در مورد آن جستجوهای زیادی در اینترنت خواهند کرد. اکثر افراد از تاتو ابرو برای زیباتر کردن، ضخیم کردن، پررنگ‌تر کردن و ترکیب رنگ ابروهای خود و یا از تاتو بدن برای ثبت یک طرح زیبا بر بدن خود استفاده می‌کنند.

این موضوع به شیوه‌های مختلف صورت می‌گیرد؛ در این بین  برخی به دنبال پاک کردن یا ریموو تاتو هستند. فراموش نکنید که پاک‌کردن تاتو باید بر اساس یک سری اصول انجام شود، در غیر این صورت می‌تواند موجب آسیب به بافت ابرو، چشم یا بدن شما شود.

درحالی‌که اکثر افرادی که تاتو را انتخاب می‌کنند و نتایج آن را دوست دارند، برخی از آنها نیز ناراضی هستند یا از آن خسته شده‌اند. این ناراضی بودن سبب می‌شود که به فکر ریموو تاتو یا حذف‌کردن علائم تاتو از ابرو یا بدن بیفتند.

ریموو تاتو اصولا یک کار حرفه‌ای است و بهتر است برای انجام این کار از آرایشگران و متخصصان پوست کمک بخواهید. البته برخی روش‌های خانگی ریمور تاتو هم هستند که شاید امتحان آنها هم بی ضرر باشد.

ریموو تاتو

روش‌های خانگی ریموو تاتو

شما می‌توانید از روش‌های گوناگون برای ریموو تاتو استفاده کنید، برخی از آنها واقعاً عملی و برخی نیز صرفاً اطلاعات کذبی هستند که این روزها در فضای اینترنت دیده می‌شوند.

در این مورد تبلیغات زیادی خواهید دید، آنها ادعا می‌کنند که از سیر، سرکه، سیب، دکلره، سوزاندن و… استفاده می‌کنند. اگرچه برخی روش‌ها به‌ظاهر جواب می‌دهد، اما می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند که به‌هرحال خطرناک خواهد بود. اگر نمی‌خواهید به پوست خود آسیب وارد کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید، توضیحات مورد نیاز برای ریمو تاتو را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

صبور باشید

قابل‌درک است که شما مایلید هر چه زودتر این علامت‌ها را بردارید. بااین‌حال، این زمانی است که احساسات نباید بر عقل غلبه کند و باید صبور باشید.

معمولاً ازبین‌بردن این رنگ‌دانه‌ها به اندازه کاشت آن خطرناک است. این به این دلیل است که همه آنها باعث ایجاد اسکار، تغییر رنگ‌دانه‌های پوست و عفونت می‌شوند. قرمزی و تورم موقت نیز ممکن است پس از هر درمان پاک‌کردن آرایش رخ دهد. بنابراین باید صبور باشید و با راه‌های منطقی پیش بروید.

استفاده از نمک برای ریموو تاتو

اسکراب نمک یکی از بهترین گزینه‌ها برای پاک‌کردن تاتو است و مخلوط‌کردن آن با مقداری روغن نارگیل یا زیتون می‌تواند این کار را تسریع بخشد. البته باید آن را به‌صورت مداوم انجام دهید. توجه داشته باشید که پاک‌کردن به این روش بیشتر مناسب شرایطی است که از مدت‌زمان تاتوی شما کمی گذشته است در غیر این صورت نه‌تنها نتیجه نخواهد داشت؛ بلکه حتی به‌مرور خطرساز هم خواهد بود.

عسل و خاصیت پاک‌کنندگی تاتو

یکی دیگر از معمول‌ترین فراوری‌هایی که برای ریموو تاتو استفاده می‌شود، عسل است. عسل را می‌توانید همراه بانمک، ماست، آلوئه‌ورا و همین‌طور مقداری سرکه مخلوط کنید. حالا این ترکیب را روی پوست خود قرار دهید. اجازه دهید که خودش را درست مثل ماسک بگیرد و در نهایت پس از نیم ساعت آن را از روی پوست خود بشویید.

سالین

اکثر متخصصان و پزشکان در مراکز آبگرم می‌توانند به‌راحتی روند پاک‌کردن آرایش دائمی بانمک را انجام دهند. بااین‌حال، می‌توانید برای همین کار به تکنسین‌های مختلف که مجوزهای لازم را در این مورد دارند اعتماد کنید.

این فرایند مستلزم این است که محلول نمکی در ناحیه‌ای که خال‌کوبی شده بنا به روش‌های خاص، ماساژ داده شود. این محلول رنگ‌دانه را می‌شکند و از جریان آن به سطح پوست اطمینان حاصل می‌کند. قابل‌ذکر است که در رنگ‌های مختلف به طور هم‌زمان کار می‌کند. در نهایت این روش باعث می‌شود که رنگ‌دانه‌ها در مدت‌زمان کم‌تری از روی پوست حذف شوند.

مراقبت‌ها را فراموش کنید

گاهی اوقات، نادیده‌گرفتن دستورالعمل‌های مراقبت پس از تتو می‌تواند کمک ‌کند. به‌عنوان‌مثال، اکثر متخصصان توصیه می‌کنند که در این دوره از عرق‌کردن و برخورد آب به محل تاتو خودداری کنید. بااین‌حال، تعریق و آب می‌تواند به ازبین‌بردن رنگ‌دانه‌های تازه کاشته شده کمک کند.

روش های خانگی ریموو تاتو

ریموو تاتو با روش‌های لایه‌برداری

در ادامه روش‌های مختلفی را برای ریموو تاتو به شما شرح خواهیم داد که می‌توانید از آنها استفاده کنید. مزیت هر کدام از این روش‌ها این است که در خانه و در دسترس شما خواهند بود. عناصر مختلفی در رفع رنگ‌دانه‌ها در خانه قابل‌استفاده هستند، شما می‌توانید از آن‌ها برای ریموو تاتو استفاده کنید.

محصولات لایه‌برداری مختلف می‌توانند به محو شدن آرایش دائمی کمک کنند. این ترکیبات تضمین می‌کنند که لایه بالایی پوست از بین می‌رود و لایه‌های عمیق‌تر ظاهر می‌شود. در نتیجه محو شدن سریع‌ و طبیعی تاتو  انجام می‌شود.

محصولات مبتنی بر رتینول یا اسید

ثابت شده است که رتینول در محو کردن آرایش دائمی و رنگدانه‌ها موثر است. نقش آن در تکثیر سلول‌های پوست شگفت‌انگیز بوده و همچنین تضمین می‌کند که مواد شیمیایی، وارد لایه‌های عمیق‌تر پوست می‌شوند. در حالت ایده‌آل، این نفوذ تکثیر را افزایش می‌دهد و اجازه می‌دهد لایه‌های جدید پوست ایجاد شود.

خمیر پراکسید هیدروژن

استفاده از خمیر پراکسید هیدروژن در کنار جوش شیرین یا نمک می‌تواند به معکوس کردن این رنگ‌دانه و ریمو تاتو کمک کند. نقش آن در محو شدن میکروبلیدینگ و حذف‌کردن تاتو فوق‌العاده است و نتایج عالی را برای شما به ارمغان آورده و معجزه می‌کند. بااین‌حال، شما باید آن را ظرف 24 تا 72 ساعت پس از تتو برای بهترین نتیجه اعمال کنید. بااین‌حال، پراکسید هیدروژن می‌تواند باعث عفونت نیز شود.

کرم‌های محو کننده و سفیدکننده

استفاده از کرم‌های محوکننده و انواع سفیدکننده‌ها به‌عنوان ریموو تاتو یکی دیگر از روش‌های عمدتاً موقتی است که می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.

این محصولات به‌راحتی بدون نسخه در دسترس هستند. کرم‌های سفید کننده با ترکیبات مختلفی عرضه می‌شوند که نتایج متفاوتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. این مواد شامل لیمو ترش، اسید اسکوربیک و اسید کوجیک است.

روش‌های حرفه‌ای و تخصصی ریموو تاتو

اگر مایل باشید می‌توانید بسیاری از روش‌های ذکر شده را در خانه انجام دهید. این موارد شامل استفاده از متدهای لایه‌برداری که در اینترنت در دسترس هستند می‌باشند، اما برخی موارد مانند میکرودرم ممکن نخواهد بود. به‌هرحال لازم است که نزد یک متخصص حضور پیدا کرده و از او بخواهید که برای ریموو تاتو پروسه آن را انجام دهد.

متخصصین زیبایی، خدمات مختلفی از جمله لایه‌برداری پوست، صورت و میکرودرم ابریژن را ارائه می‌دهند. در اینجا چند بینش در مورد هر یک وجود دارد.

متخصصان اغلب در انتخاب درمان مناسب صورت و از بین‌بردن این ‌گونه آثار به شما کمک می‌کنند. درمان با بخار نیز می‌تواند یکی از ایده‌آل‌ترین‌ها روش‌ها باشد. ماسک‌های حاوی AHA و BHA نیز می‌توانند کمک کنند.

میکرودرم ابریژن

این درمان لایه بالایی پوست را به‌آرامی از بین ببرد. این فرایند تضمین می‌کند که آرایش دائمی با گذشت زمان محو می‌شود.

لایه‌برداری حرفه‌ای

هر زمان که بخواهید مشکلات رنگ‌دانه‌ها را برطرف کنید، نوسازی پوست بسیار مهم است و لایه‌برداری اسیدی و آنزیمی به شما کمک می‌کند. بهترین روش، در نظر گرفتن لایه‌برداری با عمق متوسط است. مهم‌تر از همه اطمینان حاصل کنید که از یک متخصص قابل‌اعتماد، دارای مجوز و باتجربه استفاده می‌کنید.

روش های حرفه ای ریموو تاتو

ریموو تاتو توسط تکنسین میکروبلیدینگ

اکثر مردم به‌سختی در این موارد هزینه می‌کنند. بااین‌حال، کارشناسان مختلف روش‌های متفاوتی برای رسیدگی به این‌چنین مشکلات دارند. با خیال راحت از یک متخصص بخواهید که پروسه ریموو تاتو را برای شما انجام دهد. بخصوص این مورد در شرایطی مناسب و منطقی است که شما وقت کافی ندارید. در نتیجه می‌توانید از او بخواهید که میکروبلیدینگ و همین‌طور ازبین‌بردن تاتو را برای شما پیش ببرد.

تکنسین‌های میکروبلیدینگ اغلب به رفع خال‌کوبی‌های آرایشی و سنتی کمک می‌کنند. آنها می‌توانند از محلول‌های قلیایی یا اسیدی در این روش استفاده کنند. دیگران می‌توانند به سراغ روش‌های اختصاصی برای پاک‌کردن این آرایش دائمی بروند. اغلب انتخاب‌های شما برای ریموو تتو به میزان رنگ‌دانه و بودجه شما بستگی دارد.

جمع‌بندی

در این مقاله در مورد روش‌های ریمو تاتو صحبت کردیم و به این مسئله اشاره داشتیم که به دلیل قرار گرفتن جوهر در زیر پوست، عموماً با پروسه‌ای پیچیده و سخت مواجه هستیم. اگرچه می‌توان به سراغ ترکیبات مختلف رفت، اما در نهایت مسئله اصلی این است که نتیجه زیادی حاصل نمی‌شود.

در شرایطی که پوست شما کمی حالت مقاوم‌تر به خود گرفته و تاتوی شما محو شده است، می‌توانید از روش‌های خانگی ریموو تاتو استفاده کنید. لایه‌برداری حرفه‌ای و استفاده از تکنسین نیز از جمله کلیدی‌ترین و مهم‌ترین راهکارهایی است که در سراسر دنیا برای رفع این مشکل مورداستفاده قرار می‌گیرد.

اگر دوست دارید حذف یا ریموو تاتو را حرفه‌ای یاد بگیرید، می‌توانید دوره آموزش ریموو تاتو یا ریمووال تاتو را بگذرانید. آموزشگاه گل گیس با مجرب ترین مربیان و بهترین کیفیت آموزشی در کنار شماست.

4.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها