سالن زیبایی لیلا خانی

قدم به قدم با هم و انتخاب اسم سالن زیبایی خاص و مناسب

اسم سالن زیبایی
فهرست مطالب

وقتی که وارد مراحل تاسیس سالن زیبایی (ارایشگاه) خود شدید، از مهمترین مراحل که فکر بسیاری از خانم ها را درگیر می کند این است که “اسم سالن زیبایی چی خوبه؟”. برای انتخاب اسم آرایشگاه زنانه نیاز است مراحل پایین که آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس برای شما مشخص کرده است، عمل کنید.

* توجه داشته باشید این مقاله برای انتخاب اسم آموزشگاه آرایشگری مردانه مناسب نیست و برای پیدا کردن اسم آرایشگاه زنانه تهیه شده است.

۱- انتخاب سالن زیبایی بعد از پیدا کردن آرایشگاه خود

اگر از آن دسته از خانم ها هستید که مرکز زیبایی خود را تعیین کرده اید، متناسب با دکور و رنگ محیط آرایشگاهی خود می توانید انتخاب نام سالن زیبایی خود را آسان تر انجام دهید.

در قسمت بعد با توجه به دکور آرایشگاه شما، آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس اسامی آرایشگاه زنانه پیشنهادی مورد نظر را برای ایده گرفتن شما مشخص کرده است.

دکور سفید و طلایی

انتخاب اسم برای آرایشگاه زنانه سبک سفید طلایی

با رنگ سالن زیبایی سفید طلایی اسم های زیادی را می توانید با محیط آرایشگاه خود ست کنید. مهم است که وقتی مشتری وارد سالن زیبایی شما می شود، اسم خاص سالن شما طنین انداز محیط آرایشگری کار شما نیز باشد.

قبل از اینکه آموزشگاه آرایشگری زنانه ما لیست اسم مربوط سالن زیبایی شما را مشخص کند، توجه به نکات زیر برای انتخاب اسم بسیار موثر است:

  • اسم ترجیحا کوتاه، جذاب و نماد زیبایی را در ذهن مخاطب یادآور کند.
  • نام متفاوت با سایر آرایشگاه ها برای انتخاب اسم بسیار مهم است. تلاش کنید تا متمایز از سایر کسب و کارهای آرایشگری باشید.
  • اسم سالن زیبایی با توجه به موقعیت که در تهران، شهرستان یا کشورهای دیگر (مثل ترکیه، دبی و …) می تواند از اسامی عربی، ترکی یا سایر اسم های خارجی گرفته شود.

انتخاب اسم شیک و خاص برای آرایشگاه زنانه با دکور طلایی سفید:

ماه سفید عروس طلایی سفید برفی
مروارید سفید صدف طلایی طلاکمند
رخ طلا ملکه سفید طلانگار

توجه داشته باشید بسیار تاثیر گذار است که برای جذب مشتری، لوگوی شما با اسم سالن زیبایی شما در تناسب باشند. لوگو از مهم ترین شرایط داشتن یک اسم تاثیر گذار در فضای مجازی و بستر اینترنت برای جذب مخاطب هدف شماست.

اسم متناسب با دکوراسیون بنفش سفید

انتخاب اسم برای کلینیک و مرکز زیبایی

اگر شما رنگ بنفش را در بسیاری از قسمت های سالن خود به کار برده اید، می توانید اسم های زیر را که طنین انداز رنگ سالن شما هستند انتخاب کنید:

زنگوله بنفش کالاتیا(گل با برگ بنفش) مارنتا(نماد گل با برگ بنفش)
ارکیده (گل ارکیده) ارغوان (نماد گل) آلیوم (گل رنگ بنفش)
ناندانیا (برگ بنفش) لیلیوم (گل سفید بنفش) مینااستر(گل مینا)

اسم مخصوص آرایشگاه دکور طوسی سفید

اسم برای سالن زیبایی به سبک فرانسوی و رنگ طوسی

خانم هایی که رنگ طوسی را انتخاب می کنند طرفدار منطق بیشتری هستند و دوست دارند همه چیز در نظم و جایگاه ویژه ای باشد. با انتخاب رنگ طوسی برای سالن زیبایی خود به نوعی غیر آگاهانه این پیام را نیز به مشتری خود منتقل می کنند و حس اعتماد را برمی انگیزانند. برای اسم این آرایشگاه با دکور ترکیب رنگ خاکستری سفید نام های زیر می تواند مناسب باشد:

مارگریتا(نام خارجی) ملکه زیبایی بانوی زیبایی
اختر بیوتی آفتاب زیبایی نرگس سفید
سپیدنشان نیل سنتر کاملیا

 برخی از اسامی آرایشگاه خارجی هستند و از زبان انگلیسی یا ترکی به زبان ما اقتباس شده اند. در این قسمت رنگ های متناسب با سالن های زیبایی مرتبط با رنگ (برای کسانی که سالن زیبایی خود را دکوراسیون کرده اند) لیست کرده ایم.


مقاله مرتبط : مزایای هزینه های آموزش آرایشگری در مقایسه با کار رایگان در آرایشگاه

مزایای هزینه های آموزش آرایشگری در مقایسه با کار رایگان در آرایشگاه


خانم هایی که می خواهند آرایشگاه خود را تاسیس کنند اما می خواهند زودتر شبکه های اجتماعی خود را راه اندازی کنند نیز چند مورد اسم سالن زیبایی پیشنهادی برای شما لیست کرده ایم:

گندم گلی گل عروس شقایق
ماهور لاله زرد گل سنگ
آلاله رزبانو همیشه بهار
لیماس(به ترکی گل دریا) نرمین(به ترکی گل رز) یاسمین

برای افتتاح سالن زیبایی شما از صفر تا صد و مرحله به مرحله (پس از گذراندن دوره آرایش و پیرایش در آموزشگاه گل گیس)، قدم به قدم شرایط مختلف تاسیس آرایشگاه شما را از گرفتن مجوز تا انتخاب مکان، اسم و …. شما را راهنمایی می کند.

به منظور راه اندازی سالن زیبایی، اسم آرایشگاه یک بخش بسیار کوچک آن است که لازم است انتخاب کنید، قبل از آن لازم است به صورت اصولی دوره های آرایش و پیرایش (دیپلم آرایشگری) را برای موفقیت در راه اندازی سالن زیبایی بگذرانید. برای اطلاعات بیشتر ثبت نام دوره های آرایش و پیرایش وارد لینک زیر شوید:

آموزش آرایش و پیرایش (دیپلم آرایشگری)

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه انتخاب اسم آرایشگاه یا سالن زیبایی خود یا شرکت در دوره های دیپلم آرایشگری در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما در اسرع وقت پاسخ دهد.

3.5/5 - (4 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها