سالن زیبایی لیلا خانی

تفاوت انواع مدرک های آرایشگری برای مهاجرت

فهرست مطالب

در مقاله قبل ( شرایط مهاجرت با مدرک آرایشگری بین المللی ) به صورت کامل آموزشگاه آرایشگری زنانه ما درباره مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای بین المللی توضیح داد. در این مقاله بسیاری از سوالات شما بانوان فن و هنر، درباره تفاوت انواع مدارک آرایشگری پاسخ داده می شود از جمله :

  • مدرک رسمی فنی حرفه ای چیست؟
  • مدرک مورد تایید سازمان فنی حرفه ای چیست؟
  • مدرک  گذر مهارتی فنی حرفه ای – گواهی حضور چیست؟
  • تفاوت سه نوع سرتیفیکیت (Certificate) بالا در چیست؟

بسیاری از خانم ها دوست دارند مهاجرت کنند اما نمی دانند دقیقا کدام مدرک قابل ترجمه و قبول از سمت کشور مربوطه است؟ دسته ای دیگر از خانم ها فقط می خواهند خود اشتغالی داشته باشند و فقط یک گواهی حضور شرکت در دوره های آموزش آرایشگری زیر نظر استاد معتبر را می خواهند تا در ایران به سادگی کار کنند و به درآمد خوب برسند.

برخی از خانم ها می خواهند سالن زیبایی بزنند و با فروش خدمات خود به درآمدهای نامحدود برسند. در ادامه مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس تمامی مدارک را با توجه به کارایی آن با نمونه عکس آن برای شما عزیزان شرح می دهد.

مدرک رسمی فنی حرفه ای چیست؟

این مدرک زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور صادر می شود و اعتبار بین المللی دارد. پس از گذراندن آزمون های عملی، کتبی توسط آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای معتبر و کسب نمره قبولی، مدارک رشته آرایشگری مرتبط صادر می شود. برای کسانی که می خواهند مهاجرت کنند و در خارج از کشور سالن زیبایی بزنند یا مشغول به کار شوند لازم است این نوع مدرک را اخذ کنند. حتما در نظر داشته باشید که در آموزشگاه آرایشگری زیر نظر سازمان فنی حرفه ای ثبت نام نمایید.

پس از صدور مدرک آرایشی کد منحصر به فرد استاندارد مدرک شما، به سادگی قابل استعلام است و مستقیما از طرف سازمان فنی حرفه ای کشور صادر می گردد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) نیز دوره های آرایشی بین المللی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار می نماید. برای مشاهده دوره ها وارد لینک زیر شوید:


ورود به صفحه دوره های آموزش آرایشگری


گواهینامه فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه

نمونه عکس مدرک آرایشگری با ارزش بین المللی

مدرک مورد تایید سازمان فنی حرفه ای چیست؟

صدور مدرک آرایشگری مورد تایید معمولا توسط آموزشگاه های آرایشگری که اعتبار فنی حرفه ای ندارند به منظور تاییدیه گذراندن حرفه در رشته مورد نظر آرایشگری اعطا می شود. نام دیگر این مدارک شرکتی می باشد. این مدارک مستقیما از سمت سازمان فنی حرفه ای صادر نمی شود و برای مهاجرت گزینه مناسبی نیست (ارزش بین المللی ندارد). حتی برای سالن زدن در داخل ایران نیز مورد تایید نمی باشد. از مزایای این مدرک به منظور کسب تاییدیه حرفه شغلی مهارتی شماست.

ممکن است این سوال برای شما مطرح شود بسیاری از مدارک شرکتی از طرف افراد مشهور دنیا مثل آقای برانکو در زمینه فیبروز یا …. صادر می شود چطور بین المللی نیستند؟ به این علت که دوره های مختلف در کشورهای مختلف به سبک همان کشور برگزار می گردد با این که منابع از دوره های این افراد معروف هستند پس در کشورهای دیگر فاقد اعتبار هستند.

 گواهینامه فنی حرفه ای بین المللی قابل ترجمه آرایشگری

نمونه عکس سرتیفکیت های مختلف آموزشگاه های آرایشگری


مقاله مرتبط : ارزش مدرک فنی حرفه ای بین المللی در آموزشگاه آرایشگری

ارزش مدرک فنی حرفه ای بین المللی در آموزشگاه آرایشگری


مدرک  گذر مهارتی فنی حرفه ای – گواهی حضور چیست؟

این مدرک برای کسانی که می خواهند در آموزشگاه مرتبط با حرفه ارایشگری خود مشغول به کار شوند صادر می گردد. برای ارائه به افراد خاصی که دوره را تایید کرده اند و اقدام به اشتغال با آنها خواهید کرد گزینه مناسبی است. معمولا کسانی که ورکشاپ یا گارگاه به خصوص برگزار کرده اند این مدارک را برای هنرجویان خود آماده می کنند. این مدارک ارزش قانونی ندارد.

در آخر،

حتما به این نکته توجه داشته باشید بسیاری از آموزشگاه های ارایشگری از ناآگاهی شما سوءاستفاده کرده و بدون آگاهی و مشاوره دادن فقط اقدام به ثبت نام و گرفتن هزینه دوره آموزشی آرایشگری می کنند. با مشاوره و آگاهی در جهت پیشرفت خود قدم بردارید.

آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران، دوره های آموزش آرایشگری را با مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می نماید. برای مشاهده نمونه کارهای هنرجویان گل گیس وارد لینک زیر شوید:


ورود به صفحه ویدیوهای دوره های آموزشی آرایشگری گل گیس


به این نوشته امتیاز دهید

4 پاسخ

  1. سلام خیلی راضی هستم از اموزشگاه گل گیس مدارک قابل ترجمه بود تشکر میکنم از اموزش خوبتون و مدرک 🙏🙏🙏

  2. سلام تشکر از اموزشگاه ارایشگری گل گیس اگر دنبال مدرک اصل هستید حتما اموزشگاه گل گیس انتخاب کنید از اینکه در دوره هاشون شرکت کردم راضی هستم و مدرک اصل قابل ترجمه دریافت کردم 🙏👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها