سالن زیبایی لیلا خانی

تشخیص لوازم آرایش تقلبی و اصل

فهرست مطالب

تشخیص لوازم آرایش تقلبی و اصل

بسیاری از خانم ها در خرید لوازم آرایشی و میکاپ،  دقت کافی به خرج نمی دهند. اما نکات مهمی که آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، به آن می پردازد این است که لوازم آرایشی در بازار هستند که با اصل آن مو نمی زنند و برای شناخت اصل از فیک آن لازم است نکات ریز زیر را بدانید. پس با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

۱- لیبل اصل بودن کالا

تشخیص لوازم آرایشی اصل از فیک در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این کد کالا برروی محصولات آرایشی اصل چسبانده می شود. روی آن اطلاعاتی از قبیل کد ۱۶ رقمی، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، شرکت مبدا آن، نام محصول و …. حک شده است.

برروی محصولات تقلبی معمولا این لیبل یا وجود ندارد یا اطلاعات فیک آن با اصل محصول همخوانی ندارد.

۲- روش بسته بندی محصول

تشخیص لوازم آرایشی اصل از فیک در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

محصولات اصل آرایشی، دارای بسته بندی تخصصی و بادوام هستند. در برخی از قسمت های آن ظرافت های مخصوص شرکت تولید کننده به کار رفته است. نوع نوشته های آن و طراحی به صورت تخصصی کار شده است و دارای بارکد تخصصی محصول آرایشی است.

۳- رایحه لوازم آرایش

از آنجاییکه محصولات تازه و اصل آرایشی همیشه دارای بوی ملایم و الهام بخشی هستند. محصولات غیر اصل و فیک میکاپ، بوی تند و زننده ی مواد شیمیایی به کار رفته در آن جویای احوال است.

۴- نوع کیفیت چاپ محصول

تشخیص لوازم آرایشی اصل از فیک در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

محصولات اصل دارای کیفیت خوب و واضحی هستند و معمولا روی محصول حک شده اند، برجسته هستند و قابل پاک شدن نیستند ولی در عموم محصولات فیک آرایشی، با کمی خراش اطلاعات قابل پاک شدن هستند.

۵- ضد حساسیت بودن لوازم آرایش

تشخیص لوازم آرایشی اصل از فیک در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

برای تولید مواد آرایشی فیک، تست حساسیت و آلرژی انجام نمی شود. استفاده یا تست کمی از انواع آن باعث خارش یا سوزش پوست می شود. شرکت های آرایشی اصل حتی زمانی را اختصاص داده اند برای تست محصول و برخی گواهی مرتبط با آن را نیز دارند.

 

 

۶- قیمت محصول

اگر محصول قیمت قابل توجهی خارج از حد نرمال بهترین لوازم آرایشی داشت، به اصالت محصول آرایشی شک کنید و سعی کنید با گزینش های بالا نیز اقدام به خرید لوازم آرایش نمایید.

۷- به درب لوازم آرایشی توجه کنید

در لوازم آرایشی فیک معمولا درب آنها به سادگی روی محصول جای نمی گیرد. حتی برخی از لوازم ارایشی اصل درب آنها هنگام بسته شدن یک صدای کوچک به معنای جا افتاده شدن می دهد که در محصولات فیک این مورد توجهی به آن نمی شود.

 

نکات مهم خرید لوازم آرایش را متخصصین لوازم آرایش بهتر از بقیه آگاهی دارند. حتی با نگاه کردن به محصول و رنگ و بوی آن، به دلیل تجربه ای که دارند به سادگی می توانند تشخیص دهند. پس برای خرید لوازم آرایشی با یک متخصص همراه شوید یا از مکان هایی که توصیه می نمایند خرید نمایید.

 

گریم و میکاپ دنیای گسترده ای است. تقاضا برای این عرصه در حال افزایش است و در صورت علاقمندی می توانید به درآمد اقتصادی بالا از آن برسید. به این منظور آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، کلاسهای آموزش گریم و میکاپ را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

ورود به صفحه آموزش گریم و میکاپ

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) پاسخ دهد.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها