سالن زیبایی لیلا خانی

معیار هزینه دوره های آرایشگری در آموزشگاه آرایشگری زنانه

معیار هزینه دوره های آرایشگری در آموزشگاه آرایشگری زنانه
فهرست مطالب

معیار هزینه دوره های آرایشگری در آموزشگاه آرایشگری زنانه

بانوان هنردوست و علاقمند به حرفه جذاب آرایشگری، دوست دارند تا بهترین و جدیدترین مهارتهای آرایشگری را در آموزشگاه آرایشگری زنانه مورد نظرشان بگذرانند. برای اینکه بتوانند در انتخاب آموزشگاه آرایشگری زنانه خوب موفق باشند نکات زیادی را لازم است در نظر داشته باشند:

  • کیفیت ارائه خدمات در آموزشگاه آرایشگری مورد نظر
  • آموزشگاه آرایشگری در تهران برای هنرجو یک مزیت محسوب می شود چون جدیدترین متدها را همیشه در نظر دارند.
  • نوع بهداشت سالن و استفاده از لوازم بهداشتی در بهترین کیفیت (با شرایط فعلی سخت در خانه ماندن و کرونا)
  • آیا آموزشگاه  آرایشگری زنانه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور است و مدرک فنی حرفه ای بین المللی اعطا می کند؟
  • آیا مربیان دلسوز و بین المللی در آموزشگاه آرایشگری زنانه مورد نظر به خصوص اگر در تهران باشد فعالیت می کنند؟

تمامی موارد گفته شده در بالا اگر برای آموزشگاه آرایشگری خوب و درست بودن مهم باشد، می گنجد. برای مثال آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) که در تهران واقع شده است در حین آموزش تمامی مسئولین از ماسک بهداشتی و الکل استفاده می نمایند. تعداد دانشجویان اگر از حد نصاب بیشتر باشد کلاسها را با یک برنامه درست تقسیم بندی می کنند.

از بهترین مدرسین بین المللی برای آموزش آرایشگری استفاده می کند. تجهیزاتی که حین آموزش برای هنرجویان تهیه می کند در برخی موارد کاملا رایگان هستند و از سوی آموزشگاه آرایشگری زنانه ما هزینه بردار خواهد بود.

با توجه به اجاره و خرید منطقه اداری و تجاری در تهران، هزینه های آموزشگاه آرایشگری زنانه بالا می رود. برای ارائه سرویس آموزشی پویا، لازم است هزینه های اضافه بر سازمان اعمال شود.

 

این مقاله هم ممکن است برایتان جذاب باشد : مدارک لازم برای گرفتن مجوز سالن زیبایی آرایشگری

 

معیار هزینه دوره آرایشگری در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

نحوه تعیین هزینه های دوره آرایشگری آموزشگاه آرایشگری زنانه

 

حال که با ویژگی یک آموزشگاه آرایشگری زنانه خوب آشنا شدید قصد داریم دید شما را بهتر برای معیار هزینه های دوره های آرایشگری روشن کنیم. پس در ادامه با ما همراه شوید.

 

سازمان فنی و حرفه ای کشور یک تعرفه برای هر دوره آرایشگری تعیین می کند و با توجه به شرایط مورد نظر هر سال تغییر می یابد.

 

شرایط دیگر که بر قیمت تعرفه اضافه می شوند تا هزینه های آموزشگاه آرایشگری را جبران نمایند با توجه به عوامل زیر تعیین می گردند:

 

  • یک دوره آموزشی ممکن است محتوای طولانی و نکات بسیاری داشته باشد و نیاز به جلسات طولانی داشته باشد، مانند دوره پاکسازی پوست، دیپلم آرایش و پیرایش، میکروپیگمنتیشن و …..

 

دوره آموزشی دیگری ممکن است کوتاه باشد و با یک تا سه جلسه به اتمام برسد. برای مثال دوره اصلاح ابرو، اکستنشن مژه، براشینگ مو و ….

 

با توجه به مدت دوره قیمت دوره متفاوت خواهد بود.

 

  • منطقه ای که آموزشگاه آرایشگری زنانه واقع شده است تاثیر زیادی در تعیین هزینه دوره آرایشگری مورد نظر می گذارد. برای مثال اگر آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران واقع شده باشد و جنب خیابان اصلی باشد، بسیاری از هنرجویان به سادگی به کلاسهای خود می رسند و در پیدا کردن نشانی آموزشگاه آرایشگری دچار سردرگمی نمی شوند.

 

در صورتیکه آموزشگاه آرایشگری زنانه مورد نظر، برای مثال در منطقه خوبی از تهرانپارس واقع شده باشد، هنرجویان دیگر نگران امنیت پارک کردن ماشین خود نیستند.

 

قطعا اجاره یا خرید آموزشگاه در این مناطق، هزینه بالایی برای آموزشگاه متقبل خواهد کرد و در تعیین هزینه دوره آرایشگری موثر خواهد بود.

 

  • نوع برگزاری جلسات کلاسهای آموزشی آرایشگری معمولا به صورت خصوصی یا گروهی خواهد بود. قطعا نوع قیمت کلاسی که برای یک الی دو نفر برگزار می گردد و انرژی اختصاصی که مدرس برای هنرجویان می گذارد تعیین کننده برای هزینه دوره آرایشگری مورد نظر است.
  • وسایل هایی که در هر دوره آموزشی از سمت آموزشگاه آرایشگری زنانه تامین می شود به خصوص اگر آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران باشد هزینه ها بالاتر از دیگر شهرها خواهد بود. بالتبع هزینه تامین دستگاه پاکسازی پوست با آموزش دکتر متخصص پاکسازی بسیار متفاوت تر از دوره اصلاح ابرو خواهد بود که نیاز به وسیله الکترونیک خاصی ندارد.
  • خدمات خاص خود آموزشگاه آرایشگری زنانه نسبت به هم متفاوت است. به عنوان نمونه آموزشگاه آرایشگری زنانه مثل آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) رفع اشکال رایگان در دوره ها دارد و به هنرجویان مباحث و تجربیات بیشتری از موارد تعیین شده سازمان منتقل می کند و با صرف انرژی مضاعف برای هنرجو خواستار درخشیدن در حرفه مورد نظر هنرجو است. به همین منظور یک عامل دیگر تعیین هزینه دوره آرایشگری خواهد بود.

 

برای آشنایی با دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) وارد لینک صفحه زیر شوید:

صفحه دوره های آموزشگاه آرایشگری گل گیس

 

 

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها