سالن زیبایی لیلا خانی

شرایط مهاجرت با مدرک آرایشگری بین المللی

فهرست مطالب

مهاجرت این روزها برای بسیاری از خانم ها حائز اهمیت است. چه آرایشگر های مبتدی که تازه مدرک رشته آرایشگری بین المللی خود را دریافت کرده اند، یا آرایشگران ماهری که می خواهند در سطح جهانی کار خود را به اشتراک بگذراند. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس با مدرک بین المللی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری معتبر تهران، برای شما موضوعات زیر در زمینه اقامت خارج از کشور با مدرک بین المللی آرایشگری را باز می کند:


– درآمد آرایشگری با مهاجرت

– داشتن توانایی های لازم به عنوان یک مهاجر

– شرایط اجمالی اقامت در کشورهای:

  • مهاجرت با مدرک آرایشگری در سوئد
  • مهاجرت با مدرک آرایشی به آلمان
  • مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری
  • مهاجرت به کانادا با مدرک آرایشگری
  • مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری
  • اقامت با مدرک آرایشی در انگلستان

برای بهتر زندگی کردن همیشه با آگاهی لازم است حرکت کرد. هدف آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما در این مقاله کمک به تصمیم گیری با آگاهی بهتر است. با داشتن مدرک معتبر بین المللی در یک آموزشگاه آرایشگری معتبر و اصیل که سال ها است بسیاری از هنرجویان آن را تایید کرده اند، می توانید قدم اول را بردارید.

با آموزش عملی آرایشگری فوق حرفه ای می توانید اصول و پایه رشته آرایشگری خود بیاموزید و با یادگیری درست حرفه‍ی آرایشگری خود می توانید در هر کشوری که بخواهید توجه آرایشگر مورد نظر برای قبول کردن پیشنهاد کاری شما یا سالن زدن و.. جلب کنید.

داشتن توانایی های لازم به عنوان یک مهاجر

چطور با مشتری در کشور خارج برخورد کنم

مهارت آرایشگری تنها یکی از گزینه های مهم برای پذیرش شما در مهاجرت نیست، بلکه توانایی های زیر برای درخشیدن در بازار آرایشگری در هر جای دنیا که پا بگذارید، لازم است.

۱- داشتن ارتباط موثر و آشنایی با زبان انگلیسی

آرایشگری به طور تقریبی می توان گفت یکی از اجتماعی و مردمی ترین مشاغل است. اگر می خواهید ارتباط موثر برقرار کنید لازم است زبان گرم و صمیمی آن کشور به خصوص انگلیسی را یاد بگیرید. با آموزش زبان انگلیسی با سبک صمیمی آن که لغات آن از رسمی آن متفاوت است می توانید ارتباطی گرم و سریعتر از بقیه با مشتریان خود ایجاد کنید و آینده شغلی خود را تضمین کنید.

۲- آشنایی با مدیریت قیمت ها و برنامه ریزی اصولی آرایشگری

لازم است با متدهای شناخت لوازم آرایشی و محصولات خوب که در بیشتر آموزشگاه های بین المللی معتبر از جمله گل گیس تمامی موارد شناخت محصول به شما آموزش داده می شود. نکته مهم دیگر این که بتوانید متناسب با شرایط مالی خود کار خود را قیمت گذاری کرده و با رضایت مشتری به درآمد بالاتر و پیشرفت چشمگیر برسید. در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما دوره های مدیریت خود، روانشناسی و پداگوژی نیز برگزار میگردد.


ورود به دوره های روانشناسی، خودشناسی و مربیگری آموزشگاه فنی حرفه ای گل گیس


۳- زمان خود را مدیریت کنید

مدیریت زمان یکی از اصول مشتری مداری در هر کشوری از جهان است. بتوانید به موقع و با سرعت مناسب مهارت ارایشگری خود را ارائه دهید و وفاداری مشتری را بدست آورید. اگر سرعت و تمرین خود را بالا ببرید اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کرده و بدون نیاز به سابقه کار حتی می توانید در یک آرایشگاه مناسب استخدام شوید و ویزای کاری خود را به سرعت دریافت کنید.

اگر می خواهید مدیریت زمان خود را قوی کنید می توانید در دوره مخصوص آموزش مدیریت زمان آموزشگاه گل گیس در لینک زیر ثبت نام کنید :


دوره آموزشی فنی حرفه ای مدیریت زمان آموزشگاه فنی حرفه ای گل گیس


۴- مدیریت اضطراب و استرس و زمان برای یادگیری مستمر

از بایدهای آموزش آرایشگری به خصوص در خارج از کشور به عنوان مهاجر یادگیری آخرین متد آرایشگری و مطالعه مداوم و خواندن مقاله های تکنیکی آرایشگری است. وقتی که استرس دارید بسیاری از زمان خود را هدر می دهید و نمی توانید مدیریت خوبی روی کارهای شغل آرایشگری خود داشته باشید. بخصوص اگر بخواهید از خوداشتغالی آرایشگری شروع کنید لازم است بدانید چطور خود را کاملا مدیریت کنید.

پیشنهاد آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما این است که قبل از مهاجرت،  دوره های آموزش مهارتهای زندگی، آموزش کارگاه اعتماد به نفس، آموزش مدیریت اضطراب در آموزشگاه آرایشگری ما بگذرانید و از تجربیات اساتید دانشگاه بهره مند شوید.

مهاجرت با مدرک آرایشگری در سوئد

میانگین درآمد آرایشگری در سوئد

امکان اقامت با مدرک آرایشی در سوئد فراهم است؟ | تصویر میانگین درآمد آرایشگران تا سال ۲۰۲۲

لازم است بدانید که هزینه های زندگی در کشور سوئد بالاست. به دلیل اقتصاد بالا و امنیت خوبی که دارد طرفدران بسیاری دارد. این کشور از نوع سردسیر است و معمولا زمستان های بسیار سردی دارد.  به دو روش می توان ویزای مهاجرتی گرفت:

گرفتن پیشنهاد یا آفر کاری از سوئد

با داشتن آشنا یا کسی که کسب و کار آرایشگری دارد به سادگی می تواند با پیشنهاد کاری شخص، به کشور سوئد مهاجرت کنید.

ویزای جستجوی شغل ۶ ماهه

یک جاب سیکر برای شما هست در طی شش ماه می توانید در آرایشگاه مختلف مهارت آرایشگری خود را پرزنت کنید و به شغل آرایشگری خود دست یابید و ویزای کاری خود را دریافت کنید.


مقاله مرتبط : نکات بسیار مهم گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایشگری برای مهاجرت

نکات بسیار مهم گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایشگری برای مهاجرت


مهاجرت با مدرک آرایشی به آلمان

میانگین درآمد آرایشگری در آلمان

چطور می توانم با مدرک آرایشگری در آلمان مشغول به کار شوم؟ | تصویر مرتبط با میزان درآمد تا سال ۲۰۲۲

برای اقامت در کشور المان لازم است آزانس استخدام فدرال شما را تایید کند. بیشتر تمرکز شروط جذب مهاجر در المان، داشتن یک پیشنهاد شغلی معتبر یا یک قرارداد کاری است. دانستن زبان آلمانی نیز از دیگر شروط برای شروع کار حرفه ارایشگری است. همچنین مانند سوئد با ویزای جستجوی ۶ ماهه میتوانید شش ماه در این کشور برای جذب شغل خود دلخواه خود وقت صرف کنید.

مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

میانگین درآمد آرایشگری در استرالیا

دوست دارم به عنوان یک آرایشگر در استرالیا کار کنم… | تصویر مرتبط با میزان درآمد تا سال ۲۰۲۲

به دلیل افزایش جمعیت در این کشور تقاضای نیروی ماهر مهاجر، در این کشور بیشتر از قبل بیشتر شده است. نیروهای خدماتی مثل آرایشگران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. رشته آرایشگری در جمله لیست مشاغل متقاضی بالا (STSOL) ثبت شده است. این کشور هم مثل آلمان نیاز به داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای معتبر از ملزومات مهاجرت به این کشور است.

مهاجرت به کانادا با مدرک آرایشگری

میانگین درآمد آرایشگری در کانادا

درآمد آرایشگری در کانادا چطور است؟ | تصویر مرتبط با میزان درآمد تا سال ۲۰۲۲

این کشور از کشورهایی است که به سادگی مهاجر جذب می کند. شما بدون داشتن پیشنهاد شغل آرایشگری هم می توانید با مدرک بین المللی آرایشی مهاجرت کرده و اقامت موقت یا دائم کانادا را کسب کنید. درآمد آرایشگری در این کشور به دلیل کمبود نیروی متخصص آرایشگری خوب است و می توانید به عنوان یک کشور که ساده تر اقامت می دهد، مهاجرت کنید و به تخصص آرایشگری خود ادامه دهید.


مقاله مرتبط : ارزش مدرک فنی حرفه ای بین المللی در آموزشگاه آرایشگری

ارزش مدرک فنی حرفه ای بین المللی در آموزشگاه آرایشگری


مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

میانگین درآمد آرایشگری در ترکیه

چطور در ترکیه سالن آرایشگری بزنم؟ | تصویر مرتبط با میزان درآمد تا سال ۲۰۲۲

در ترکیه شغل آرایشگری بیشترین متقاضی را دارد و نسبت به کشورهای دیگر سخت تر مهاجران را به عنوان آرایشگر می پذیرد. بنابراین لازم است برای شروع حتما یک افر کاری معتبر از یک شرکت قابل قبول یا کارفرما داشته باشید. صبوری و پیگیری از شروط مهم اقامت با مدرک آرایشگری در ترکیه است. لازم است زبان ترکی استانبولی را نیز علاوه بر انگلیسی مسلط باشید.

اقامت با مدرک آرایشی در انگلستان

میانگین درآمد آرایشگری در انگلیس

ویزای کاری با مدرک آرایشگری در انگلیس ممکن است؟ | تصویر مرتبط با میزان درآمد تا سال ۲۰۲۲

اگر مهارت ارایشگری شما آنقدر نیست که قابل ارائه باشد یا سابقه آرایشگری چشمگیری ندارید، آموزشگاه ارایشگری ما توصیه می کند کشور دیگری را انتخاب نمایید. انگلستان ورود کارگران کم مهارت را بسختی قبول می کند. از ابتدای ژانویه ۲۰۲۱ هر شهروند خارجی و مهاجر لازم است ۷۰ امتیاز داشته باشد تا برای اقامت انگلیس اقدام کند.

سه معیار مهم برای اقامت با مدرک آرایشگری انگلیس :

۱- داشتن پیشنهاد شغلی معتبر از شرکت یا کارفرمای انگلیسی معتبر : ۲۰ امتیاز

۲- رشته آرایشگری که تسلط بسیار بالایی در آن داشته باشید : ۲۰ امتیاز

۳- مسلط بودن به زبان انگلیسی : ۱۰ امتیاز

با جستجو در اینترنت می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

برای داشتن مدرک بین المللی معتبر لازم است با آموزشگاه آرایشگری و مدرسین باتجربه بین المللی شروع کنید. آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس با ارائه کادر مجرب و فوق حرفه ای مربیان بین المللی و رفع اشکال رایگان، آموزش کاملا عملی و موثر زمینه مناسبی برای داشتن حرفه ارایشگری قوی برای مهاجرت برای شما عزیزان ایجاد کرده است. در نظر داشته باشید که مدرک certificate که بعضی از شرکت ها صادر می کنند از نوع ql محسوب شده و ارزش بین المللی ندارد تنها مدرک فنی حرفه ای با ترجمه زبان بین المللی مورد نظر در کشورهای خارج قابل استفاده است. در  مقاله بعدی تمامی موارد تفاوت certificate و مدرک بین المللی را شرح خواهیم داد.

برای ورود به صفحه دوره های آموزش آرایشگری در گل گیس وارد صفحه زیر شوید:

 دوره های آموزش آرایشگری

منبع آمار درآمد آرایشگری در کشورهای مختلف : SalaryExplorer

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها