سالن زیبایی لیلا خانی

امتیازهای منحصر به فرد گل گیس برای هنرجویان آموزشگاه آرایشگری

فهرست مطالب

امتیازهای منحصر به فرد گل گیس برای هنرجویان آموزشگاه آرایشگری

سال هاست که خانم ها به دنبال شغلی که بتوانند به سادگی زیبایی و هنر خود را در آن ابراز کنند می گردند. هنری که بتوان هم به درآمد اقتصادی خوب رسید و هم بتوان استعدادها و علایق هنری خود را ابراز کرد همیشه دغدغه فکری خانم ها بوده است. به منظور تحقق این تفکرات خلاق و پردرآمد نیاز به یک مربی دلسوز در کنار همه عزیزانی است که تازه وارد این کار شده اند و با دنیای کسب و کار و تلفیق آن با هنر هیچ آشنایی ندارند.

به همین منظور آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما به دلیل در نظر گرفتن چنین نقطه عطف مهمی برای خانم های هنرمند در این مقاله برای شما شرح دهد که چطور می خواهد سهم خود را در این دوران خودشکوفایی بانوان ادا کند و امکانات منحصربفردی که برای تمامی هنرجویان خانم ایرانی از داخل تهران تا شهرهای دیگر، فراهم نموده است شرح دهد. با آموزشگاه آرایشگری ما از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای در تهران همراه باشید.

ویژگی منحصر به فرد تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری ما

  • تمامی دوره ها از دوره اکستنشن مژه تا رنگ و مش، طراحی ناخن و …. دارای مدرک فنی حرفه ای بین المللی می باشد.

به این معنی که در بیشتر کشورهای دنیا مدرک آرایشگری شما قابل ترجمه به زبان کشور مرتبط است و می تواند به کسب درآمد در هر جای دنیا بپردازید.

  • دوره های آموزشگاه آرایشگری گل گیس دارای رفع اشکال رایگان هستند و پس از دوره هیچ نقطه ابهامی در ذهن هنرجویان باقی نخواهند ماند. طوری که بعد از اتمام دوره به صورت کاملا عملی با مانکن یا مدل زنده می توانید به شروع کار خود بپردازید و با داشتن مدرک معتبر می توانید در هر آرایشگاه یا سالن مشغول به کار شوید. اگر ۷ دوره اصلی را بگذرانید می توانید سالن زیبایی خود را نیز راه اندازی کنید. آموزشگاه آرایشگری زنانه ما در تمام مراحل افتتاح مرکز زیبایی شما همراهتان خواهد بود.

مقاله مرتبط: مدارک لازم برای گرفتن مجوز سالن زیبایی

مدارک لازم برای گرفتن مجوز سالن زیبایی


  • به عنوان مربی دوره هم می توانید دوره پداگوژی را گذرانده و در آموزشگاه های آرایشگری معتبر اقدام به آموزش شاخه آرایشگری خود کنید. حتی در دوره های مختلف مربیگیری هم می توانید در صورت مدرک مربوطه اقدام به دریافت کارت مربیگیری خود کنید. برای مشاهده کامل دوره پداگوژی وارد لینک زیر شوید:

ورود به صفحه دوره آموزش  پداگوژی

  • می توانید در دوره های خودسازی، مدیریت، اعتماد به نفس و …. شرکت نمایید و برای افتتاح سالن زیبایی خود این موارد را برای مدیریت بهتر شخصی ، مالی و ….. در کسب و کار خود به رشد سریع برسید. دوره ها با تدریس بهترین اساتید دانشگاهی برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر این دوره ها در آموزشگاه آرایشگری گل گیس وارد لینک زیر شوید:

ورود به صفحه آموزش دوره های روانشناسی

  • تمامی دوره ها دارای تخفیف های فصلی و ورک شاپهای مختلف برای تمامی هنرجویان با تمام بودجه ها برگزار می شود.

برای ورود به صفحه دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس وارد صفحه زیر شوید:

 ورود به صفحه دوره ها 


ویژگی های منحصر به فرد دوره طراحی ناخن

  • در این دوره کار با وسایل آموزشگاه آرایشگری حین دوره کاملا رایگان می باشد و برای تمرین جداگانه خود فقط نیاز به تهیه پکیج وسایل آموزش طراحی ناخن دارید.

آموزش طراحی و کاشت ناخن

در دوره آموزش رنگ و مش

  • در این دوره تمامی مواد حین دوره رایگان می باشد و هنرجو فقط لازم است وسایل دوره رنگ و مش را تهیه نماید.

آموزش رنگ و مش فویل آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران

ویژگی منحصر دوره پاکسازی پوست

دوره آموزش پاکسازی پوست

  • در این دوره آموزشگاه آرایشگری ما از جدیدترین دستگاه های جوانسازی و پاکسازی پوست استفاده می شود. استفاده از تمامی این دستگاه در حین دوره رایگان می باشد. دوره آموزش پاکسازی پوست با تدریس پزشک مربوطه با مدرک بین المللی آموزش داده می شود.

مقاله مرتبط: معرفی ۵ تا از بهترین دستگاه در آموزش پاکسازی پوست

معرفی 5 تا از بهترین دستگاه در آموزش پاکسازی پوست


برای تمامی علاقمندان به آموزش آرایش و خدمات آرایش در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما با مربیان دلسوز در کنار شما فرصت خوبی برای استقلال و کسب درآمد است. در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش آرایشگری در آموزشگاه گل گیس در قسمت نظرات بیان کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها