سالن زیبایی لیلا خانی

دوره های آموزش آرایشگری آموزشگاه گل گیس

دوره های ناخن آموزشگاه آرایشگری زنانه 

آموزش کلیه خدمات ناخن با قیمت و هزینه مناسب در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس(تنها شعبه در تهران) برگزار می گردد. در انتهای دوره رفع اشکال رایگان می باشد و هنرجو به عنوان ناخن کار در ایران یا هر کشور دیگر می تواند بازار کار خود پیدا کند یا استخدام سایر سالن زیبایی یا آرایشگاه ها شود.

دوره های آموزش خودآرایی آموزشگاه آرایشگری تهران

آموزش انواع خدمات آرایش صورت، عروس، کاشت و اکستنشن مژه، آموزش لیفت و لمینت با نکات مهم آن و آموزش حنای ابرو زیر نظر بهترین و خبره ترین مدرس های بین المللی برگزار می گردد. تمامی وسایل و ابزار حین آموزش عملی رایگان می باشد.

آموزش خدمات مو و کوتاهی در آموزشگاه آرایشگری زنانه

کوتاهی مو، آموزش فر دائم مو ((جدید))، درست کردن مو به شکل براشینگ، شینیون، انواع اکستنشن و موی اضافه برای افزایش حجم مو و بافت مو در آموزشگاه ما به صورت فوق تخصصی با مدرک آرایشگری معتبر آموزش داده می شود. تمامی فوت و فن انواع سبک و مدل مو از صفر تا صد برای علاقمندان یاد داده می شود.

آموزش خدمات کاربری مواد در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس

در آموزشگاه آرایشگری زنانه ما انواع کار با مواد رنگ و مش، آموزش رنگ مو از درجه مبتدی تا پیشرفته، یادگیری انواع کراتینه و ویتامینه مو، جدیدترین و به روزترین سبک های شیک رنگ، مش، هایلایت، دیپلایت آموزش می بینید. با آموزش حرفه ای و کاملا عملی (در اکثر موارد مدل مو رایگان می باشد) به یک رنگ و مش کار حرفه ای تبدیل میشوید. بهترین مدرس کار با مواد در سطح بین المللی در کنار شما خواهد بود تا با گواهی فنی حرفه ای از آموزشگاه ما خارج شوید.

آموزش رشته های مرتبط با پوست و پاکسازی

تمامی دوره های مرتبط با پوست مثل تاتو، یا آرایش دائم(بدن – ابرو و صورت)، پاکسازی و احیای پوست زیر نظر پزشک متخصص با ارائه جدیدترین وسایل رایگان حین دوره، آموزش اصلاح صورت و ابرو با برترین متد قرینه سازی با انواع وسایل جدید اصلاح ابرو در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس در تهران برگزار می گردد.

دوره آموزش هفت مدرک آرایشگری (دیپلم آرایشگری)

این دوره با نام های مختلف ۷ مدرک ارایشگری، دیپلم ارایشگری و ارایش و پیرایش در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس تهران با ارائه مدرک معتبر برگزار می گردد.

جدیدترین مطالب آموزشگاه آرایشگری زنانه

در سایت آموزشگاه آرایشگری ما بالای ۳۰۰ مقاله جمع آوری شده است که فقط با جستجوی اسم مطلب آرایشگری مورد نظر شما به بهترین و به روزترین مطالب آرایش و پیرایش بیش از ۷۰۰ نظر می رسید. امکان اشتراک گذاری مطالب توسط واتزاپ در انتهای مقاله برای علاقمندان آموزش آرایشگری زنانه قرار داده شده است.