گل گیس

آموزش تکنیک روت شدو در رنگ و مش

روت شدو

بسیاری از خانم های مشکل پسند که از بالیاژ خود راضی نیستند و به دنبال سایه ای در ریشه تا پایین مو می گردند، بهترین تکنیک روت شدو به انگلیسی (shadow root) است. جدیدترین نوع تکنیک در لاین رنگ و مش بعد از سامبره، آمبره و بالیاژ است که به خصوص در ایران که ریشه مو بیشتر در معرض توجه است تا ساقه های بلند مو بسیار محبوب شده است. با ادامه مقاله همراه باشید تا با آموزش انجام روت شدو و مزایای این تکنیک و مدل رنگ مو آشنا شوید.

روت شدو چیست؟

تکنیک رنگ موی روت شدو که بیشتر روی رنگ ریشه مو متمرکز است به نوعی سایه تیره ای از رنگ پایه مو است که به صورت هاله ای و محو تا ریشه پررنگ می شود. این تکنیک برای موهایی که تازه از ریشه درآمده اند و بلوند هستند نیز بسیار زیبا جواب می دهد. تقاضاهای روت شدو در این روزها در بین هنرجویان آموزشگاه آرایشگری زنانه ما رو به افزایش است.

آموزش تکنیک روت شدو در رنگ و مش - آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

سایه انداختن ریشه یک روش هایلایت مو است که در آن سایه تیره به صورت مستقیم روی ریشه ها قرار گرفته و به صورت نرم و یکپارچه تناژ رنگ مو ایجاد می شود. یک روش و مدل موی عالی برای تازه کردن ظاهر و دادن عمق رنگ به موهای شماست. این روش اغلب روی موهای هایلایت روشن و پایه انجام می شود اما در اصل روی هر رنگ مویی با داشتن تخصص آموزش رنگ و مش قابل اجراست.

برای مثال می خواهید برای تازه موهای قهوه ای از ریشه درآمده یا هایلایت به سبک انجام ریشه رنگ کردن قدیمی بروید. اما با یک آموزش درست رنگ و مش روش روت شادو را یاد بگیرید و با سایه انداختن ریشه با یک تیر دو نشان بزنید و رنگین کمانی از تناژهای یک رنگ را روی موهای خود خلق کنید.

آموزش تکنیک روت شدو در رنگ و مش - آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

این تکنیک با مدل رنگ موی فیس فریم نیز قابل ترکیب است و بسیار ترکیب جذابی روی موها، به خصوص موهای بلوند می شود.

مقاله مرتبط: فیس فریم چیست و آموزش انجام آن

آموزش روت شدو تمام دکلره

آموزش تکنیک روت شدو در رنگ و مش - آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

تمام دکلره ای است که در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما، بعد از بلیچینک  کامل موها در ریشه موها به اندازه دوسانت از ریشه را ا تیره میکنیم .

سپس در ریشه رنگ شماره ۴/۰  از گروه طبیعی و دوبند از رنگ ماهاگونی همراه با اکسیدان ۶  درصد به مدت ۳۰ دقیقه مکث می کنیم.

حال بعد از تایم مورد نظر موها رو میشوئیم و بعد ساقه موها رو با رنگهای سری روشن رنساژ(رنگساژ ) میکنیم.

اگر در انجام روت شدو آموزش نبینید به سادگی ممکن است با عدم آگاهی رنگهای هم تناژ موهای خود را مثل عکس زیر خراب کنید. با یکبار آموزش آگاهانه رنگ و مش نزد یک متخصص برای همیشه زیبایی را پیشکش خود می کنید.

آموزش تکنیک روت شدو در رنگ و مش - آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

مزایای تکنیک رنگ مو روت شادو

  • روش بسیار کم هزینه است و از آنجا که ترکیب ریشه های تیره و روشن کنار هم است در مرحله از ریشه درآمدن بعدی لازم نیست هر چند هفته یکبار ریشه های خود را رنگ کنید.
  • برای هر رنگ مو قابل انجام است و روی جذابیت قاب صورت بسیار موثر است.
  • مراقبت های بعد از شدوروت بسیار ساده است و باید یک شامپو و نرم کننده فاقد سولفات از محو شدن رنگ اصلی ریشه می توانید به سادگی جلوگیری کنید.
  • برای موهای بلوند نیاز به دکلره ریشه نیست و در نتیجه مواد دکلره به پیاز مو برخورد نمی کند و موی شما از ریزش در امان است.

برای علاقمندان به آموزش رنگ و مش، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) دوره های آموزش رنگ و مش را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. اطلاعات کامل دوره  در لینک زیر پیگیری کنید:

آموزش رنگ و مش

 دوره آموزش رنگ و مش

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش رنگ و مش در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه ارایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

2.5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *