گل گیس

معرفی انواع اکستنشن مژه

معرفی انواع اکستنشن مژه

اکستنشن به چشمان زیبایی خاصی می دهد. امروز اکستنشن مژه جزو پر طرفدارترین موارد زیبایی صورت محسوب می شود.  اکستنشن مژه نوعی فیبرهای طبیعی و مصنوعی هستند که با چسب طبی به هر تار مژه وصل می شوند و در صورت انجام دادن درست این کار آسیبی به مژه ها وارد نمی شود و باعث فرم دادن و درشت شدن چشم ها می شود.
استفاده از اکستنشن های سنگین برای مژه و نگه داشتن آن به مدت طولانی توصیه نمی شود و باعث ریزش مژه می شود. بانوان عزیز حتما به خاطر داشته باشید که مالیدن چشم ها هم باعث شکسته شدن مژه ها می شود.

دنیای میکاپ دارای گستردگی بسیار است و نصب مژه مصنوعی یکی از قسمت های جذاب گریم و میکاپ است.

اکستنشن مژه در سبکهای مختلف انجام می شود.آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران در مقاله زیر به معرفی انواع اکستنشن مژه می پردازد.

اکستنشن مژه کلاسیک

معرفی انواع اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

این اکستنشن که به صورت تار به تار کار می شود به آن اکستنشن تار به تار یا همان کلاسیک گفته می شود. اکستنشن مژه بستگی به حجم مژه شخص دارد و همچنین در این روش که از مژه تکی استفاده می شود مژه تکی اغلب ضخیم بوده و تنها روی یک تار مژه قرار می گیرد. در این روش که طبیعی ترین روش اکستنشن مژه محسوب می شود، ماندگاری این مژه حدود 6 ماه می باشد و ترمیم آن بین 2 الی 4 هفته انجام می شود.

اکستنشن والیوم مژه (چند بعدی)

معرفی انواع اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

برگرفته از روش روسی و اکراینی می باشد که ابتدا در آنجا مد روز شده است. نام های این اکستنشن مژه، اکستنشن سه بعدی یا اکستنشن والیوم روسی نیز می باشند.
بدین صورت که روی هر تار مژه 2 الی 7 مژه مصنوعی قرار می گیرد (2D تا 7D) ضخامت این مژه کمتر از کلاسیک می باشد و جنس مژه ها از ابریشم بسیار طبیعی می باشد و بنا به فرم چشم ها این اکستنشن انجام می شود. این روش طرفداران خاص خود را دارد.

اکستنشن مژه هیبروید

معرفی انواع اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

اکستنشن هیبروید روی هر تار مژه 2 الی 3 مژه قرار می گیرد و هیبروید یعنی ترکیبی کار کردن مژه ها و اکستنشن هیبروید ترکیبی از کلاسیک و والیوم می باشد.

اکستنشن مژه مگا والیوم

معرفی انواع اکستنشن مژه در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

در آموزشگاه آرایشگری گل گیس این روش مژه بسیار پرپشت کار می شود و هر چه تعداد اکستنشن بیشتر شود تارهای آن نازکتر می شود و در این روش روی هر تار مژه 7 الی 9 مژه کار می شود که مژه ها را بسیار پشت می کند (7D تا 9D).

اکستنش های رنگی و آمبره

این اکستنشن ها رنگی و فانتزی می باشند. آمبره این اکستنشن ها بسیار زیبا می باشد. می توانید تمام یا قسمتی از مژه ها را رنگی یا آمبره انجام دهید. بهتر است بدانید در این روش اکستنشن مژه از چسب مخصوص مژه آمبره رنگی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس استفاده می کنیم.

اکستنشن هیدن

اکستنشن هیدن (به انگلیسی hidden) به معنای پنهان می باشد. در این روش اکستنشن به صورت فوق حرفه ای لازم است کار شود. اکستنشن زیبا و طبیعی می باشد. در این روش که اغلب از مژه های رنگی و اکستنشن های آمبره و والیوم استفاده می شود.
این نوع کاشت اکستنشن بسیار حساس می باشد و نیاز به تخصص و مهارت دارد. استفاده از چسب اکستنشن مژه با کیفیت مناسب نکته بسیار مهمی است.

انواع روش دیگر اکستنشن مژه

اکستنشن های به سبک های مختلفی هر روز در حال افزایش و زیباتر شدن هستند. ازجمله اکستنشن مژه ترکیه ای، گربه ای ، عربی ، هیدن، اداری، شاخه ای ، عروسکی ، والیوم، کیم کارداشیان، مخفی و ….

در صورت علاقه به آموزش سبک انواع اکستنشن مژه به صورت حرفه ای می توانید در دوره های  آموزش اکستنشن مژه و آموزش لیفت مژه آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران شرکت نمایید. در دوره های آموزشگاه ما مدرک فنی حرفه ای با اعتبار بین المللی به هنرجویان اعطا می شود.

سوالات خود را در قسمت نظرات بیان نمایید تا آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران در اسرع وقت به شما پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *