گل گیس

روش ماساژ صورت برای جوانسازی و کلاژن سازی

روش ماساژ صورت برای جوانسازی و کلاژن سازی

ماساژ صورت یکی از موارد اساسی پاکسازی پوست است. صورت از پوستی ظریف برخوردار است که با افزایش سن نیاز به مراقبت خاصی دارد. به دلیل کم شدن کلاژن، پوست حالت کشسانی خود را از دست می دهد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) مقاله ماساژ صورت را به این منظور برای علاقمندان عزیز آماده کرده است. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

 

راه های زیادی برای پیشگیری و درمان است که می توان از جمله استفاده از انواع ماسک، استفاده از انواع روش های میکرونیدلینگ و …. برای اطلاعات بیشتر درباره موارد زیر می توانید از طریق لینک های زیر وارد صفحه مورد نظر شوید:

روش انجام میکرونیدلینگ

معرفی انواع ماسک

هیدرودرم و میکرودرم

 

روش انجام ماساژ صورت

ماساژ صورت در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

قبل از انجام آن مطمئن شوید دمای دستانتان تنظیم باشد و با به هم ساییدن دست ها گرم می شوند و کمی روغن مخصوص ماساژ روی نوک انگشتان خود بزنید.

ماساژپیشانی

از محل رویش ابروان تا محل رویش مو اطراف پیشانی را با 10 انگشت رو به بالا ماساژ دهید.

ماساژ اطراف ابرو

بین دو ابرو را به سمت بالا ماساژ دهید. این کار را 10 بار تکرار کنید. دور شقیقه ها را به حالت دورانی به سمت بالا ماساژ دهید.

ماساژ دور چشم

دور چشم را به آرامی و زیر چشم را از خارج به داخل و بالای چشم را از داخل چشم به خارج به صورت دورانی ماساژ دهید.

ماساژ دور لب

در این مرحله انگشت سبابه دو دست را روی نقطه مرکزی بالای لب قرار داده و کمی نگه دارید و با انگشتان را به سمت بالا ماساژ دهید.

این عمل تا 3 دقیقه می توانید انجام دهید.

ماساژ گونه ها

در این مرحله عضلات گونه را ماساژ می دهیم. دست ها را روی طرفین چپ و راست صورت پوشش داده و به سمت بالا به کمی فشار می کشیم و رها می کنیم. دوباره این کار را از پایین به بالا انجام می دهیم. این حرکت می تواند تا 5 دقیقه نیز ادامه پیدا کند.

اتمام کار

حال نقاط فشاری از جمله نقاط حساس کنار بینی ، وسط ابروها، سر ابروها و وسط ابروها را به مدت چند ثانیه فشار می دهیم و رها می کنیم.

 

برای علاقمندان موارد جوانسازی پوست، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه  دوره های آموزش پاکسازی پوست را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

دوره آموزش پاکسازی پوست

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *