سالن زیبایی لیلا خانی

دوره آموزش ماساژ

با وجود زندگی ماشینی و افزایش میزان استرس در زندگی روزمره، افراد زیادی علاقه به استراحت دادن کالبد و روح خود دارند. ماساژ یکی از بهترین راه‌های رهایی از استرس و ایجاد آرامش در روح و جسم است.

این حرفه در دنیا طرفداران زیادی دارد و در ایران هم مدت زیادی است که محبوب شده و طرفداران خود را جذب کرده است.

با وجود استقبال زیاد ماساژ درمانی، افراد زیادی علاقه دارند در این حرفه فعالیت خود را شروع کنند. به همین منظور آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره آموزش ماساژ را برای علاقمندان برگزار کرده و در انتها دوره نیز به افراد مدرک فنی‌وحرفه‌ای معتبر اعطا می‌کند. در ادامه به معرفی این دوره خواهیم پرداخت.

معرفی دوره آموزش ماساژ

دوره آموزش ماساژ آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس یک دوره معتبر و جامع است که در طول آن شما تمام اصول ماساژ را از صفر تا صد خواهید آموخت. این دوره شامل مباحث تئوری و عملی است و تمام نکات مربوط به آناتومی بدن، اصول انواع ماساژ، نحوه کشش و آرام‌سازی عضلات را توسط مدرسین مجرب یاد خواهید گرفت.

ماساژ یک روش درمانی است که علاوه‌بر سلامت روح و جسم موجب افزایش ایمنی بدن نیز می‌شود. از این رو نیاز است این مهارت را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و اصولی بیاموزید تا بتوانید وارد بازار کار شده و درآمد کسب کنید.

در دوره آموزش ماساژ آموزشگاه گل گیس شما تمام مهارت‌های لازم را توسط مدرسین مجرب بین‌المللی متناسب با نیاز جامعه خواهید آموخت و در انتهای دوره گواهینامه قابل استعلام سازمان فنی‌وحرفه‌ای را دریافت خواهید کرد.

آموزش ماساژ به یک روش و سبک محدود نمی‌شود و شما پس از طی کردن دوره جامع آموزش ماساژ که با عنوان “کاربر ماساژ” برگزار می‌شود می‌توانید به‌صورت تخصصی در کلاس آموزش ماساژ دلخواه خود شرکت کنید و در آن زمینه به‌صورت حرفه‌ای مشغول شوید.

آموزش ماساژ بدن

ماساژ بدن از حرکات و تکنیک‌های مختلفی تشکیل شده است که بر روی عضلات، تاندون‌ها، بافت نرم و سایر نقاط بدن اثرگذار است. تکنیک‌ها و حرکات ماساژ به بدن، سبک و روش انتخابی شما برای انجام ماساژ بدن بستگی دارد اما معمولاً ترکیبی از حرکات مالشی، فشاری و ضربه زدن است که فرد انجام‌دهنده باید به نحوه انجام و میزان این حرکات تسلط کافی داشته باشد.

ماساژ بدن که باید حتماً توسط فرد متخصص و حرفه‌ای انجام شود فواید بسیار زیادی به همراه دارد. از جمله این فواید می‌توان به کاهش استرس، بهبود کیفیت خواب، بهبود دردها و گرفتگی‌های عضلانی، تقویت عملکرد سیستم ایمنی، بهبود فشار خون و… اشاره کرد. در طی فرآیند ماساژ در بدن هورمون سروتونین ترشح می‌شود که همین هورمون با خود حال خوب و شادی را به همراه می‌آورد.

همه فواید ماساژ به مهارت و تخصص فرد انجام‌دهنده بستگی دارد. اگر ماساژ توسط یک فرد غیرحرفه‌ای انجام شود؛ نه تنها برای شما رضایت‌بخش نخواهد بود بلکه ممکن است اثرات و آسیب‌های جبران‌ناپذیری به‌دنبال داشته باشد.

دوره آموزش ماساژ آموزشگاه گل گیس یک دوره کامل و معتبر است که در طی آن به‌طور حرفه‌ای با فرآیند، تکنیک‌ها و نکات مربوط به ماساژ بدن آشنا خواهید شد و به‌عنوان یک فرد متخصص می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید.

سرفصل‌های دوره آموزش ماساژ

 

دوره آموزش ماساژ آموزشگاه گل گیس یک دوره جامع است که شما در آن با تمام سرفصل‌های زیر آشنا خواهید شد:

 • آموزش انجام ماساژ با روش‌ها و تکنیک اصولی
 • آموزش روش انجام ماساژ عمومی و موضعی بدن
 • آموزش فیزیولوژی اندام‌های مختلف بدن
 • آموزش اصول و مبانی مربوط به آناتومی بدن انسان
 • آشنایی با کاربرد هریک از متدها و سبک‌های ماساژ
 • آشنایی با موارد منع استفاده ماساژ
 • آشنایی و شناخت اصول برقراری ارتباط موثر با مراجعه کننده
 • آشنایی با اصول مربوط به رعایت بهداشت و موارد ایمنی در محل و هنگام انجام ماساژ
 • ماساژ ایرانی
 • ماساژ شیاتسو (فشاری)
 • ماساژ سنگ
 • ماساژ سوئدی
 • ماساژ آروماتراپی
 • ماساژ بافت عمقی (دیپ تیشو)
 • ماساژ تای
 • ماساژ رفلکسولوژی
 • ماساژ شمع
 • ماساژ کمپرس گیاهی

 

علاوه‌بر شرکت در دوره آموزش ماساژ، شما می‌توانید برای فعالیت تخصصی و کسب مهارت در هریک از این سرفصل‌ها در دوره آموزشی مربوط به آن‌ها که توسط آموزشگاه آرایشگری گل گیس در تهران (تهرانپارس) برگزار می‌شود شرکت کنید. تمامی موارد ذکر شده دارای دوره تخصصی هستند که توسط مدرسین حرفه‌ای آموزشگاه گل گیس و زیر نظر سازمان فنی‌وحرفه‌ای برگزار می‌شود. همچنین با شرکت در دوره‌های تخصصی در پایان مدرک معتبر فنی‌وحرفه‌ای مربوط به هر رشته به شما اعطا خواهد شد.

هزینه و قیمت دوره آموزش ماساژ

 

نام دوره

هزینه/قیمت دوره(تومان)

قبل تخفیف

دوره آموزش ماساژ

7،300،000

9،600،000

 

>>>>> هم اکنون ثبت نام کنید <<<<<

 

دوره‌های تخصصی آموزش ماساژ

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس علاوه‌بر دوره آموزش جامع ماساژ، دوره‌های تخصصی مربوط به انواع ماساژ را نیز توسط مدرسین مجرب و با ارائه مدرک معتبر برگزار می‌کند.

 

 

دوره آموزش ماساژ ایرانی

ماساژ ایرانی که با نام ماساژ بالوینگ نیز شناخته می‌شود؛ یکی از ماساژهای محبوب است. این ماساژ بر پایه علوم فیزیولوژی و آناتومی طراحی شده و به‌صورت عمومی و موضعی قابل انجام است. این نوع از ماساژ برای هر عضله تکنیک مخصوص به خود را دارد که با هدف رفع گره‌های عضله انجام می‌شود.

انجام این ماساژ مانند ماساژهای دیگر نیاز به تخصص دارد. به همین دلیل آموزشگاه آرایشگری گل گیس، دوره تخصصی مربوط به ماساژ ایرانی را با ارائه مدرک فنی‌وحرفه‌ای برگزار می‌کند. شما در صورت علاقه به تخصص بیشتر در زمینه ماساژ ایرانی، می‌توانید در کلاس مربوط به آن ثبت‌نام کنید.

 

 

دوره آموزش ماساژ شیاتسو (فشاری)

این ماساژ از قدیمی‌ترین ماساژها است که تکنیک‌های بسیار مختلفی دارد. ماساژ شیاتسو بر مبنای اثرگذاری بر کانال‌های انرژی بدن طراحی شده است و به عنوان یک ماساژ درمانی در کشور ژاپن انجام می‌شود.

آموزشگاه گل گیس دوره تخصصی مربوط به این ماساژ را برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند. شما می‌توانید در دوره مربوط به ماساژ شیاتسو شرکت کرده و مدرک فنی‌وحرفه‌ای این ماساژ را دریافت کنید.

 

 

دوره آموزش ماساژ سنگ

ماساژ سنگ از محبوب‌ترین ماساژهای آرام‌بخش شناخته می‌شود. در این ماساژ به کمک سنگ‌های گرم، عضلات مختلف بدن را تحت تأثیر قرار می‌دهند. ماساژ سنگ تکنیک‌های خاص و منحصر به خود را دارد که در دوره آموزش تخصصی ماساژ سنگ به تفصیل آن‌ها را یاد خواهید گرفت. به این دوره نیز مدرک معتبر بین‌المللی از سوی سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور تعلق می‌گیرد.

 

 

دوره آموزش ماساژ سوئدی

این ماساژ از بهترین ماساژها است که در دسته ماساژ درمانی قرار می‌گیرد. ماساژ سوئدی ترکیبی از انواع حرکات ضربه زدن، اصطکاک و مالش طولانی است که با هدف رفع تنش از کل بدن انجام می‌شود.

این ماساژ حرکات و تکنیک‌های تخصصی زیادی دارد که در دوره آموزش ماساژ سوئدی آن‌ها را یاد خواهید گرفت. این دوره که توسط آموزشگاه گل گیس برگزار می‌شود، یک دوره کامل از ماساژ سوئدی و تکنیک‌های آن است. پس از پایان کلاس آموزش ماساژ سوئدی، به شما مدرک فنی‌وحرفه‌ای اعطا می‌گردد و شما می‌توانید به‌صورت تخصصی در این زمینه فعالیت خود را شروع کنید.

 

 

دوره آموزش ماساژ آروماتراپی

این ماساژ از زیر شاخه‌های ماساژ سوئدی است که در آن از اسانس روغن‌های گیاهی با غلظت بالا استفاده می‌شود. ماساژ آروماتراپی با هدف ایجاد آرامش، تقویت قدرت ذهنی، بهبود درد و خلق‌وخو صورت می‌گیرد.

آموز‌شگاه آرایشگری زنانه گل گیس، دوره تخصصی آموزش ماساژ آروماتراپی را با ارائه مدرک معتبر فنی‌وحرفه‌ای برگزار می‌کند. در صورت تمایل به مهارت بیشتر در این زمینه می‌توانید در دوره تخصصی مربوط به ماساژ آروماتراپی شرکت کنید.

 

 

دوره آموزش ماساژ بافت عمقی (دیپ تیشو)

ماساژ دیپ تیشو در دسته ماساژهای فول بادی قرار می‌گیرد که در آن از ضربات آهسته و عمیق برای اثرگذاری بر ماهیچه‌ها و بافت‌های همبند استفاده می‌شود. این ماساژ از محبوب‌ترین ماساژها شناخته می‌شود و بازار کار بسیار خوبی دارد.

برای یادگیری تخصصی ماساژ بافت عمقی، می‌توانید در کلاس مربوط به آموزش این ماساژ که در آموزشگاه گل گیس برگزار می‌گردد شرکت کنید. به دوره آموزش ماساژ دیپ تیشو از سوی سازمان فنی‌وحرفه‌ای مدرک معتبر تعلق گرفته است که پس از طی کردن مدت زمان آموزشی مربوط به آن به شما اعطا خواهد شد.

 

 

دوره آموزش ماساژ تای

یکی از ماساژهای محبوب در دنیا، ماساژ تایلندی است. این ماساژ که با هدف بهبود سلامت و عملکرد بدن انجام می‌شود؛ تکنیک‌های بسیار خاص و متفاوتی دارد.

برای یادگیری این ماساژ می‌توانید در دوره آموزش ماساژ تای در آموزشگاه گل گیس شرکت کنید. در این دوره شما صفرتاصد ماساژ تای را یادخواهید گرفت و در پایان به شما مدرک معتبر فنی‌وحرفه‌ای تعلق می‌گیرد.

 

 

دوره آموزش ماساژ رفلکسولوژی

ماساژ رفلکسولوژی با ایجاد فشار بر روی نواحی مختلف بدن مانند دست، پا و گوش انجام می‌شود. این ماساژ که بر اعصاب مرکزی بدن اثر می‌گذارد باعث بهبود سلامت کلی بدن می‌شود.

آموزشگاه گل گیس دوره تخصصی مربوط به ماساژ رفلکسولوژی را برگزار می‌کند که در صورت تمایل می‌توانید در آن شرکت کرده و با دریافت مدرک معتبر فنی‌وحرفه‌ای که در پایان دوره آموزشی به شما تقدیم می‌شود؛ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کنید.

 

 

دوره آموزش ماساژ شمع

ماساژ شمع یک نوع ماساژ تسکین‌دهنده است که در آن از شمع‌‌های مخصوص استفاده می‌شود. به‌کارگیری این شمع‌ها علاوه‌بر تاثیرگذاری بر روی پوست و مرطوب کردن آن، بر کاهش استرس نیز اثر دارد.

آموزشگاه گل گیس دوره آموزش ماساژ شمع را به‌طور تخصصی از صفرتاصد برگزار می‌کند که در صورت تمایل به یادگیری این ماساژ می‌توانید در دوره مربوط به آن ثبت‌نام کنید. این دوره مورد تأیید سازمان فنی‌وحرفه‌ای است و با شرکت در آن مدرک معتبر از سوی این سازمان به شما تعلق می‌گیرد. 

 

 

دوره آموزش ماساژ کمپرس گیاهی

ماساژ کمپرس گیاهی که با نام ماساژ هربال نیز شناخته می‌شود؛ یک نوع از ماساژ است که با اثرگذاری بر بافت‌های نرم بدن باعث بهبود سلامت عمومی، خواب و گردش خون می‌شود. برای یادگیری مهارت مربوط به این ماساژ، می‌توانید در دوره آموزش ماساژ کمپرس گیاهی آموزشگاه گل گیس شرکت کرده و مدرک معتبر فنی‌وحرفه‌ای مربوط به آن را دریافت کنید.

لازم به ذکر است در دوره آموزش جامع ماساژ (کاربر ماساژ) تمامی موارد ذکر شده به‌طور مختصر به شما آموزش داده می‌شود و پس از پایان آن شما می‌توانید در هریک از زمینه‌های گفته‌شده برای کسب مهارت بیشتر شرکت کنید.

شرایط و پیش‌نیازهای شرکت در دوره آموزش ماساژ

برای شرکت در دوره آموزش ماساژ آموزشگاه آرایشگری گل گیس نیاز به هیچ پیش زمینه‌ خاصی ندارید. این دوره یک کلاس جامع است که تمام اصول و مبانی ماساژ از صفرتاصد توسط مدرسین مجرب آموزشگاه به شما آموزش داده می‌شود.

برای شرکت در این دوره داشتن مدرک دیپلم در هر رشته‌ای، توانایی جسمی و داشتن حداقل معلومات عمومی کافی است. مهم‌ترین پیش‌نیاز برای شرکت در دوره آموزش ماساژ، انگیزه و علاقه است که به شما کمک می‌کند در این حرفه جلو بروید، مهارت کسب کنید و در کار خود حرفه‌ای شوید.

برای آشنایی بیشتر با شرایط حضور در این دوره آموزشی می‌توانید با آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس تماس بگیرید.

نحوه دریافت مدرک فنی‌وحرفه‌ای بین‌المللی ماساژ

پس از شرکت در دوره آموزش ماساژ و برای شروع کار، شما نیاز به مدرک معتبر فنی‌وحرفه‌ای دارید. به همین منظور آموزشگاه آرایشگری گل گیس، انواع دوره‌های آموزش ماساژ را زیر نظر سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور و توسط اساتید متخصص و موردتأیید این سازمان برگزار می‌کند.

از این رو پس از شرکت در دوره و گذراندن مدت موردنیاز آموزشی شما می‌توانید در آزمون‌های تئوری و عملی که توسط سازمان فنی‌وحرفه‌ای برگزار می‌گردد شرکت کنید و پس از کسب نمره قبولی مدرک معتبر داخلی و بین‌المللی خود را از سوی این سازمان دریافت کنید.

نحوه برگزاری دوره آموزش ماساژ

دوره آموزش ماساژ آموزشگاه آرایشگری گل گیس توسط اساتید مجرب و متخصص برگزار می‌شود که شما در طول این دوره با انواع ماساژ ایرانی، سنگ، سوئدی، تای، شمع و … به همراه اصول و تکنیک‌های روز دنیا آشنا خواهید شد.

این دوره در یک محیط کاملاً مناسب و با رعایت پروتکل‌ها و اصول بهداشتی برگزار می‌گردد و در طی آن جدیدترین اصول ماساژ و تکنیک‌های آن را خواهید آموخت.

بازار کار ماساژ درمانی

ماساژ یک مهارت و حرفه محبوب است که افراد زیادی به آن علاقه دارند. این رشته در دنیا طرفداران خاص خود را دارد و در ایران هم در دهه‌های اخیر به‌دلیل افزایش استرس و کاهش فعالیت، جامعه بیش از پیش به آن نیاز پیدا کرده است. به همین علت بازار کار این رشته بسیار داغ است و شما با کسب مهارت می‌توانید مشتریان زیادی را جذب کنید و با رفتار حرفه‌ای و کار تخصصی، آن‎ها را به مشتریان دائمی و وفادار خود تبدیل کنید.

این رشته یکی از حوزه‌هایی است که افراد زیادی در آن فعالیت ندارند و در صورت آموزش کامل و تخصصی شما به‌راحتی می‌توانید وارد بازار کار آن شوید و درآمد بالایی کسب کنید.

مزیت‌های شرکت در دوره آموزش ماساژ آموزشگاه گل گیس

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت‌نام
 • اساتید مجرب و حرفه‌ای
 • برگزاری کلاس‌ها در محیطی مناسب
 • تدریس کامل سرفصل‌های آموزشی براساس استاندارد سازمان فنی‌وحرفه‌ای
 • ارائه مدرک معتبر فنی‌وحرفه‌ای بین‌المللی پس از پایان دوره
 • امکان تمرین و تکرار در طی دوره زیر نظر اساتید آموزشی
 • پشتیبانی و رفع اشکال نامحدود
 • رعایت کامل اصول بهداشتی در کلاس‌های آموزشی
 • یادگیری تمام تکنیک‌ها براساس اصول روز دنیا
 • داشتن تخفیف‌های فصلی و مناسبتی بسیار زیاد

توانایی‌های شما بعد از پایان دوره آموزش ماساژ

دوره آموزش ماساژ آموزشگاه آرایشگری گل گیس، یک دوره کامل است که تمام سرفصل‌های موردتأیید سازمان فنی‌وحرفه‌ای را پوشش می‌دهد. با شرکت در این دوره آموزشی و طی کردن آن شما اصول کلی و عمومی ماساژ، انواع تکنیک‌های ماساژ و… را یاد خواهید گرفت و با تکرار و تمرین می‌توانید مهارت‌ خود را افزایش دهید و به بازار کار این رشته وارد شوید.

همچنین می‌توانید برای کسب تخصص بیشتر در هریک از زیرشاخه‌های ماساژ در کلاس مربوط به آن شرکت کرده و مدرک معتبر آن حوزه را دریافت کنید.

امکان مهاجرت با داشتن مدرک ماساژ درمانی

ماساژ یکی از مهارت‌هایی است که تحت‌نظر سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور برگزار می‌شود. با شرکت در این دوره و گذراندن آزمون‌های تئوری و عملی به شما مدرک بین‌المللی ماساژ اعطا خواهد شد. با داشتن این مدرک شما می‌توانید به تمام کشورهایی که عضو سازمان جهانی کار هستند؛ مهاجرت کنید.

سوالات متداول

برای شرکت در این دوره شما نیاز به هیچ پیش‌نیازی ندارید و تنها با داشتن توانایی جسمی مناسب، علاقه و انگیزه می‌توانید وارد این حوزه شوید.

بله. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس دوره آموزش ماساژ را زیر نظر سازمان فنی‌وحرفه‌ای برگزار می‌کند و مدرک اعطا شده به شما از سوی این سازمان موردتأیید می‌باشد.

بله. دوره آموزشی آموزشگاه گل گیس توسط اساتید مجرب برگزار می‌شود و شما تمام مهارت‌های مربوط به این رشته را از صفر تا صد خواهید آموخت و بعد از دریافت مدرک به‌راحتی می‌توانید وارد بازار کار شوید.

در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس، علاوه‌بر دوره آموزش جامع ماساژ (کاربر ماساژ) تمام دوره‌های تخصصی مربوط به ماساژ ایرانی، ماساژ شیاتسو (فشاری)، ماساژ سنگ، ماساژ سوئدی، ماساژ آروماتراپی، ماساژ بافت عمقی (دیپ تیشو)، فرماندهی سوانح و حریق، ماساژ تای، ماساژ رفلکسولوژی، ماساژ شمع و ماساژ کمپرس گیاهی همراه با اعطا مدرک بین‌المللی برگزار می‌شود.

هزینه دوره آموزش ماساژ

قیمت دوره

7,300,000 تومان

 • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
 • ظرفیت محدود
X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *