سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی انواع پودر کاشت ناخن(از بی رنگ تا رنگی) – بخش اول

فهرست مطالب

معرفی انواع پودر کاشت ناخن(از بی رنگ تا رنگی) - بخش اول

پودر کاشت ناخن از مهم ترین مواد مصرفی در کاشت ناخن است. برای خرید و هزینه کردن لوازم کاشت ناخن ابتدا لازم است آشنایی کامل با انواع پودرهای کاشت ناخن داشته باشید. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما به طور کامل به معرفی بهترین پودرهای کاشت ناخن می پردازد. بسیاری از هنرجویان تقاضا کرده اند که اسم پودرهای کاشت ناخن چیست و چطور می توانیم یک پودر کاشت ناخن خوب تهیه کنیم. پس در ادامه با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.
برای کاشت های طبیعی از پودرهایی که کمی صورتی و کلیر مخلوط دارند استفاده می شود. با پودرهای هلویی در نوع و سبک اجرای خودش در نوع کاشت متفاوت است و رنگهای روشن و سیری دارد و پودرهایی که به رنگ سفید گچی است، بیشتر برای نوک ناخن یا فرنچ استفاده می شود و در طراحی ها.

البته آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس این را هم لازم است بگوید، امروزه از هر رنگی از پودر موجود است.پودرهای رنگی سفید، آبی، بنفش، سبز، هلویی،  سرخابی و زرد و هر رنگی که مدنظرتان باشد، قابل استفاده در طراحی و کاشت ناخن است. پودرهای رنگی کارایی های خاصی نیز دارد که در مقاله های بعد به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

پودرهای رنگی کاشت ناخن، با محلولی به نام لیکوئید باید ترکیب شوند تا با این محلول به پودر شکل و فرم بدهیم.
کاشت قالب هم با پودر انجام می شود. مثل کاشت قلم پودر، منتهی اجرای آن متفاوت است. در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس برای هنرجویان، برای کاشت قالب به جای قلم از قالب های پلاستیکی مخصوص این کار استفاده می کنیم.

در کاشت قالب ما زمان کمتری نیاز داریم چون سوهان کشی و سطح ناخن و پولیش و بافر در این روش اجرا نمی شود. کاشت قالب در بازار امروزی با نام های متفاوتی شناخته می شود که به آن دوآل سیستم یا کریستالی هم می گویند.
کاشت اج یا روسی (به انگلیسی Edge) هم با پودرهای رنگی کاشت ناخن و هم با ژل انجام می شود.
کاشت فول گلاس هم به همینطور است به سبکی پودری و ژلی انجام می شود.
ولی کاشت وان بال تنها با پودرهای رنگی قابل اجرا است.
کاشت بیبی بومر نیز با پودرهای رنگی و کلییر کاشت ناخن انجام می شود و معمولا با دو رنگ آن را پیاده می کنند.

ترکیب کردن پودرهای رنگی

پودر رنگی کاشت ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس

دنیای هنرکاشت و طراحی ناخن به قدری گسترده شده که هرروز یک طراحی جدید به این موارد اضافه می شود. اگر کمی خلاق باشید و با استعداد می توانید با کمی آموزش و آگاهی امکانات آن را تهیه کنید و انجام دهید.
آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران نیز دوره های آموزش کاشت و طراحی ناخن را با هزینه مناسب و ارائه مدرک فنی حرفه ای بین امللی برای هنردوستان عزیز برگزار می نماید.
حال آموزشگاه به معرفی چند نمونه از پودرهای رنگی معروف می پردازد:

پودر اکلیلی

شما می توانید با ترکیب کردن چند رنگ پودر اکلیل به مقدار کم (البته اکلیل هایتان می توانند از سایه چشم ها باشد ولی چرب نباشد) می توانید با ترکیب آنها مقداری پودر کلییر یا بی رنگ دیزاین بر روی نوک ناخن یا کل صدف ناخن بزنید. با مخلوط کردن پودرهای اکلیلی می توانید طراحی جدید بسازید.
یا ترکیب اکلیل و پولکهای ریز مثل ستاره یا شش ضلعی یا شاتر گلاس و پودر کلییر وقتی آنها را مخلوط کنید حتی می توانید رنگ بندی چندین رنگ اکلیل باشد.

پودر سرامیکی یا گرانیتی

کاشت سرامیکی یا گرانیتی که به کرات اسم آن را زیاد شنیده اید از ترکیب درست پودرهای رنگی با دانش هنری به دست می آید که با آموزش به سادگی می توانید این موارد را برای خود یا حتی برای درآمد اقتصادی بالا نیز انجام دهید. چون تقاضای کاشت ناخن های خاص و زیبا مانند سرامیکی، بیبی بومر و ….  بسیار زیاد است.

تفاوت کاشت های پودری و ژلی ناخن

  • کاشت های پودری دوام بیشتری روی ناخن شما بیشتر دوام می آورند یک ماه یا شاید بیشتر از آن. برای تثبیت شدن آن روی ناخن های شما نیاز به دستگاه یووی ندارند.
  • در مناطق با آب و هوای خیلی خشک معمولا از کاشت پودری بیشتر استفاده شود بهتر است چون کاشت ژلی ممکن است به مرور زمان ترک بخورد. ولی کاشت پودری با هر آب و هوایی سازگار است و اصلا هواگیری ندارد.
  • مراقبت های کاشت پودری بیشتر است برای مثال برای ظرف شستن حتما دستکش دستتان کنید تا مواد مایع ظرفشویی یا پودرهای شوینده طرح ناخن را ثابت بماند. کاشت پودری در مقابل مواد شیمیایی آسیب پذیرتر است.

 در این جا به معرفی چند کیت  پودر رنگی و اکریلیک می پردازیم که بسیار پرطرفدار و فوق العاده با کیفیت و جذاب هستند:

Red Carpet Manicure Dip Color Kit

پودرهای رنگی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

این پودر رنگی رد کارپت رنگ قرمز خیلی جذابی دارد که بسیار مناسب جشن ها و مهمونی ها و همچنین استفاده روزمره است، زیرا حاوی مواد تقویتی ناخن نیز هست به خصوص برای خانم هایی که ناخن های شکننده ای دارند.

BDSONG Dipping Powder Starter Kit : پودر رنگی قیمت مناسب

پودر رنگی کاشت ناخن - آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران
 
شامل شش رنگ بسیار جذاب است. قیمت نسبتا مناسبی دارد و نسبت به بقیه پودر به راحتی با استون پاک میشود. تا ۲-۳ هفته ماندگاری دارد.

NICOLE DIARY Starting Kit :  بهترین رنگ های پودری ناخن

پودر رنگی کاشت ناخن - آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران

 این نوع پودر رنگی از انواع رنگهای زیبای لاک نود برای انواع پوست بوده و دارای پنج رنگ بسیار پرطرفدار است.

 Honey Joy Dipping Powder Kits : رنگ پودری قرمز خاص

پودر رنگی کاشت ناخن - آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران
اگر به دنبال رنگ پودری قرمز خوش رنگ هستید، این کیت پودر رنگی ناخن برای شما بسیار مناسب است. این برند درصد آسیب زایی به ناخن آن بسیار پایین است.

ZABB Dipping Powder Nail Kit  : مناسب ناخن های محکم

پودر رنگی کاشت ناخن - آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران

این کیت با قیمت مناسب برای ناخن های محکم بیشتر توصیه می شود و دارای تنوع رنگ وسیعی است و هر بار می توانید از یک رنگ آن در هفته یا ماه استفاده نمایید.

Nicole Diary Dip Nail Powder Kit : پودر رنگی مناسب مسافرت به خاطر حجم کم

پودر رنگی کاشت ناخن - آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران
 

فرمول شیمیایی این کیت پودر رنگی از سایر مواد پودری دیگر بیشتر است و در صورت ماندگاری زیاد ممکن است روی ناخن های شما را آسیب بزند پس برای سفر و مدت کوتاه بسیار مناسب است به خاطر حجم کمتری که دارد به راحتی قابل حمل است.

Kiara Sky Dipping Powder Starter Kit : یک کیت پودر رنگی کامل

پودر رنگی کاشت ناخن - آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران
دارای رنگهای طبیعی بسیار زیبا است و همراه شش لیکوئید رنگی بسیار خوش رنگ است. نسبت به بقیه گران تر است ولی از کیفیت ساختاری گیاهی و کم ضرر برخوردار است.
 

Lavender Violets Dip Powder Nail Kit  : پودر رنگی سفید و صورتی

پودر رنگی کاشت ناخن - آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران

دارای ۴ رنگ فوق العاده ترکیب سفید و صورتی می باشد. بسیار زیبا و سبک روی ناخن ها انجام می شود.

پودر اکریلیک حرفه ای Ibi

پودر رنگی کاشت ناخن - آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران

جزو بهترین پودرهای رنگی شفاف می باشد. که به دلیل غلظت کرمی که دارد وقتی با اکریلیک مخلوط می شود به سادگی روی ناخن قابل کار کردن است.

معرفی پودر کاشت ناخن بی رنگ (کلییر)

این نوع پودر برای کاشت ناخن بدون رنگ که می خواهیم طرح های مختلف داخل مواد شفاف استفاده کنیم مثل کاشت ناخن آکواریومی کاربرد زیادی دارد. بهترین نوع پودر کلییر در حال حاضر ان بی ای (nbi clear) است.

معرفی پودر کاشت ناخن بی رنگ و بهترین برند آن در آموزشگاه ارایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس

در مقاله بعدی معرفی  انواع پودر کاشت ناخن – بخش دوم  به طور مفصل تر درباره کاشت های پودری و محصولات آن شرح داده ایم.

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران در اسرع وقت به شما پاسخ دهد.

 

منبع معرفی انواع کاشت پودری ناخن

 

1/5 - (1 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها