سالن زیبایی لیلا خانی

انواع شیدینگ ابرو + مزایا و ماندگاری شیدینگ ابرو

انواع شیدینگ ابرو، مزایا و ماندگاری
فهرست مطالب

ابروها در زیبایی صورت نقش بسیار مهمی دارند. برخی از خانم‌ها هستند که ابروهایی زیبا و خوش حالت و پر ندارند؛ به این خاطر به سمت استفاده از روش‌های مختلف آرایش ابرو می‌روند.

شیدینگ ابرو یکی از روش‌های حالت دادن و آرایش ابرو است. در حوزه آرایش دایم صورت، شیدینگ پودری ابرو یکی از انواع سبکهای جدید است که بخصوص بین مردم کشورهای اروپایی طرفداران خاص خود را دارد.

این روش معمولا بصورت سایه روشن کار می‌شود و به ابرو بُعد می‌بخشد به نحوی که در بعضی قسمتها با تراکم بیشتر پیکسل‌ها مواجهیم و در برخی دیگر بصورت پراکنده و محدود پیکسل ایجاد می‌شود.

شیدینگ ابرو

انواع شیدینگ ابرو

از انواع مختلف این تکنیک می‌توان به پادر بروز و مجیک شیدینگ اشاره کرد. ابتکار ایجاد روش مجیک شیدینگ به آکادمی سیلوئت اختصاص دارد و توسط فردی بنام اسویا تسالوچناش از کشور استونی ایجاد شد تا بدین ترتیب به یکی از آکادمی‌های معتبر بین المللی تبدیل شود که هر ساله هنرجویان بسیاری وارد این آکادمی می‌شوند تا این روش زیبا رو آموزش ببینند .

پاودر بروز هم از جمله چنین تکنیک‌های مدرنی هست که با روش متفاوتی اجرا می‌شود اما در ماندگاری آنها تفاوتی نیست.

در این روش که به آن آمبره ابرو هم می‌گویند، قسمت ابتدایی ابرو روشن تر از انتهای آن است. روش پادر بروز مناسب همه افراد با هر جنس پوستی بوده و ظاهری نرم، طبیعی و مخملی به ابرو می‌دهد.

پیگمنتر با مشاوره دادن به مشتری چنین مدلهایی رو پیاده می‌کند وهر دو برای افرادی توصیه می‌شود که دوست دارند یک کار شیک یکدست و در عین حال ملایمی داشته باشند.

انواع شیدینگ ابرو

ماندگاری شیدینگ ابرو

میزان ماندگاری شیدینگ ابرو حدودا از 2 تا 4 سال است اما به طور کلی دوام آن به نوع پوست فرد، کیفیت مواد مورد استفاده، مهارت آرایشگر، عمق رنگ، نحوه نگهداری و مراقبت و… بستگی دارد.

مزایای شیدینگ ابرو

  • دوام خوب و بیشتری دارد (نسبت به روش‌هایی مثل میکروبلیدینگ)
  • مناسب انواع پوست‌های چرب و حساس هم است.
  • ابروهای پر و طبیعی تری به ما می‌دهد.

 

نتیجه گیری

شیدینگ ابرو یک روش عالی برای داشتن ابروهایی ضخیم و پر است. به هرترتیب تمامی انواع مختلف روش‌هایی که امروزه به کار گرفته می‌شود اعم از نانو بروز، کانتور بروز، شدو بروز، میکروبلیدینگ، هاشور‌های کرکی مویی و… همه و همه در جهت طبیعی کار شدن روی چهره می‌باشد تا فرد یک زیبایی طبیعی رو تجربه کند.

 

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها