سالن زیبایی لیلا خانی

همه چیز درباره هایپر رئال ابرو، جدیدترین متد روز دنیا

تکنیک هایپررئالیسم ابرو
فهرست مطالب

امروزه سبکهای بسیار زیاد و پرطرفداری در تاتو ابرو وجود دارد که بصورت کامال طبیعی ابروها رو پر می‌کنند و ظاهر بسیار زیبا به صورت می‌دهند. از جمله این تکنیک‌ها هایپر رئال ابرو، هایپرلیفت و هایپر رئالیسم و نچرال بروز و اسامی دیگری تحت عنوان نانوبلید، گلد بروز و… هستند که به معنای واقع گرایی و ابر واقع گرایی و فزون گرایی افراطی است.

در این نمونه سبک‌ها که بصورت کار با دستگاه برقی و قلم بلید دستی است، به خواب موهای ابرو بسیار تاکید می‌شود چون طبیعی بودن با توجه به نحوه رویش موهای ابرو تعیین می‌شود.

هایپر رئال ابرو

همچنین در این سبکها خطوط زیبایی به ظرافت تار موی ابرو ایجاد می‌شود که هر چه بیشتر به سمت نچرال بودن پیش می‌رود. این قبیل الگوها، مهارت بیشتری نیاز دارد چرا که دقت بیشتری رو می‌طلبد به نحوی که ذهن باید قادر باشد خیلی دقیق، به ثبت جزئیات بپردازد تا اثری کامال نزدیک به واقعیت خلق کند.

شناخت آناتومی صورت برای طراحی اصولی و سپس اجرای تکنیک‌های زیبایی انجام کار بسیار مهم است که باید کامال رعایت شود و در نتیجه مجموعه یکسری عوامل به زیبایی نهایی کار منجر می‌شود و به معنای واقعی هایپررئال به واقعیت نزدیک می‌شود.

در سبک جدید هایپر رئال، نحوه دست گرفتن و زاویه قلم متفاوت است و همینطور الگوی متفاوتی دارد که جلوه بسیار زیباتری به چهره فرد می‌دهد.

 

عکس قبل و بعد تاتو هایپر رئال ابرو

خدمات حرفه ای تاتو از جمله طراحی هایپر رئال ابرو و پیاده سازی آن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس انجام می شود.

 

عکس قبل و بعد تاتو هایپررئال ابرو

 

4/5 - (4 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها