سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی 5 تا از بهترین براش اکریلیک ناخن

فهرست مطالب

معرفی 5 تا از بهترین براش اکریلیک ناخن

ایجاد مانیکور بی نقص در خانه بیش از تکنیک است. ابزارهایی که استفاده می کنید نیمی از ماجرا است ، بنابراین قبل از فرو بردن انگشتان پا – ناخن ها – در دنیای اکریلیک ها ، می خواهید برس مناسب خود را پیدا کنید. بهترین برس های ناخن اکریلیک در اندازه ۸ ، نوک دقیق و نوک تیز دارند و از موهای طبیعی سولین کالینسکی ساخته می شوند.

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران به معرفی ۵ مورد از بهترین براش های اکلریلیک طراحی ناخن می پردازد پس با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

یک برس ۸ (که به قطر مو اشاره دارد) ایده آل است زیرا به اندازه کافی کوچک است تا مایع را مستقیماً در جایی که می خواهید متمرکز کند، اما به اندازه کافی بزرگ است.شما هرگز نمی خواهید با برس خیلی بزرگ کار کنید.اگر برس های شما خیلی بزرگ است، در تمام انگشتان خود مایع اکریلیک دارید و این می تواند باعث ایجاد حساسیت شود.

بیشتر موها از موهای برس طبیعی سولار کالینسکی ساخته شده اند، محصولات آکریلیک به راحتی نرم می شوند. اگر براش ناخن  با موی مصنوعی را ترجیح می دهید، همچنان می توانید یک گزینه نایلون با کیفیت پیدا کنید.

محصول شماره ۱ برس اکلریلیک ناخن – Modelones Acrylic (Size ۸)

پنج مورد از بهترین براش های اکلریلیک طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

برای یک مانیکور در سطح حرفه ای در خانه ، پیروی از توصیه های یک متخصص ناخن حرفه ای همیشه ایده خوبی است. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، توصیه می کند حتی وقتی تازه کار را شروع کرده اید روی یک برس خوب سرمایه گذاری کنید زیرا این کار کار زیادی برای شما انجام می دهد و می تواند به شما در پیشرفت تکنیک کمک کند.

این برس ناخن اکریلیک Modelones (در اندازه ۸) دارای قیمت بالاتری است. مشتریان درمورد اینکه موهای ۱۰۰٪ سولار kolinsky چقدر آسان تمیز می شوند و احساس راحتی و سفتی در دست دارند ، ابراز رضایت می کنند. بعلاوه ، آن زرق و برق تزئینی در داخل دسته در واقع در مایع شفاف شناور می شود و به وسیله ای دیگر سودمند ، لمس زیبایی از نرمش را اضافه می کند.

محصول شماره ۲ براش اکلریلیک ناخن – Rolabling Kolinsky Sable (Size ۸)

پنج مورد از بهترین براش های اکلریلیک طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این براش Rolabling ، همچنین در اندازه ۸ ، کمتر از نصف قیمت اولین انتخاب است ، اما هنوز هم یک برس خوب و با کیفیت است که ارزش افزودن به زرادخانه شما را دارد. دسته خود کمی نازک تر است ، بنابراین ممکن است مانور برای مبتدیان کمی دشوار باشد ، اما نوک تیز آن هنوز اکریلیک را به زیبایی جلب می کند. بعلاوه ، موهای ۱۰۰٪ طبیعی kolinsky sable به همین راحتی جمع نمی شوند.

محصول شماره ۳ براش اکلریلیک ناخن – KEMEISI Kolinsky Sable Hair (Size ۸)

پنج مورد از بهترین براش های اکلریلیک طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

کارهای آکریلیک خود را با استفاده از این برس جمع و جور اندازه ۸ ، همراه با یک درپوش فلزی برای محافظت از آن در حالی که در کیف شما است ، به کار خود ادامه دهید. این با موهای کولینسکی ساخته شده است که فوق العاده قوی می ماند و به راحتی جمع نمی شود. روی آوردن کلاه به انتهای مخالف برس نیز به کشیدن طول دسته کمک می کند و به دست شما کنترل بیشتری می بخشد.

نکته مثبت: بعد از استفاده از آن ، همیشه قبل از بازشدن درپوش اجازه دهید موهایتان کاملاً خشک شود – این هوا تخلیه نمی شود ، بنابراین موهای مرطوب محصور شده می توانند باعث رشد باکتری شوند.

محصول شماره ۴ براش اکلریلیک ناخن – Reonyx Acrylic Nail Art Brush With Nylon Hair (Size ۸)

پنج مورد از بهترین براش های اکلریلیک طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

اگر ترجیح می دهید از برس (براش) با موهای مصنوعی استفاده کنید ، به دنبال این ابزار چشم نواز Reonyx نباشید. مانند بقیه انتخاب ها ، در سایز ۸ موجود است و دارای نوک تیز ایده آل است ، اما به جای موهای طبیعی ، با نایلون ساخته می شود. همچنین از تمام قلم موهای موجود در این لیست کمترین هزینه را دارد.

محصول شماره ۵ مجموعه براش اکلریلیک ناخن – Makartt Acrylic (شش تکه) (Size ۸)

پنج مورد از بهترین براش های اکلریلیک طراحی ناخن در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

اگر می خواهید مهارت های ناخن خود را یک درجه بالاتر ببرید ، این مجموعه Makartt شامل تمام موارد ضروری است. همراه با برسها و اندازه های موی سمور به اندازه کافی برای انجام ناخن های اکریلیک و ژل UV شامل دو برس نوک تیز (اندازه ۲ و ۸) ، دو برس گرد (اندازه ۴ و ۶) و دو برس مسطح (اندازه ۴ و ۶)  دسته های فلزی محکم هستند و به لطف درپوش های موجود و رول دستی مفید قادر خواهید بود از ابزارهای خود محافظت بیشتری کنید.

 

برای آموزش تخصصی طراحی ناخن آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری فنی حرفه ای تهران، کلاسهای آموزش طراحی ناخن را با ارائه به روزترین دانش طراحی ناخن برگزار می نماید. برای کسانی که در کلاس طراحی و کاشت ناخن با این دوره با هم شرکت می نمایند تخفیف ۲۰ درصد در نظر گرفته می شود.برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید:

ورود به صفحه دوره آموزش طراحی ناخن

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در بخش نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

 

منبع مقاله

 

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها