گل گیس

فقط با پرداخت یک صد هزار تومان بیعانه در هر دوره آرایشگری جای خود را رزرو کنید و در سال جدید با هزینه سال 1401 دوره های خود را شروع کنید. به یک متخصص آرایشگر حرفه ای در شاخه آرایشگری خود تبدیل شوید.

در اواسط مطلب ویدیوی دوره های آرایشگری تخفیفی و توضیحات مهم درباره آرایشگر شدن را نیز برای شما علاقمندان به صورت شفاف شرح می دهیم.

در قسمت سمت چپ بالا می توانید با درگاه زرین پال پیش پرداخت را انجام دهید یا به شماره حساب زیر کارت به کارت نمایید و عکس فیش واریز را به واتزاپ سمت راست پایین صفحه(لوگوی whatsapp) آرسال نمایید:

شماره کارت به نام خانم لیلا خانی – بانک سپه

5892-1014-0455-8914

مشاهده ویدیو تخفیف های ثبت نام سال جدید 1402

در انتهای هر دوره کارآموز مدرک فنی حرفه ای بین المللی دریافت می کند و یک جلسه آموزش رفع اشکال رایگان برای شفاف سازی هنرجو برای آرایشگر شدن و ورود به بازار کار زیر نظر مدرس فنی حرفه ای در نظر گرفته شده است.

در ادامه مطلب لیست هزینه ها و تمام شاخه های آرایشگری و صفحه ورود هر دوره برای ثبت نام کلاس آرایشگری برای مبتدی و حرفه ای ها قرار داده شده است.

یک بار هزینه آرایشگری – آرایشگر خبره شوید

کافی است اگر استعداد خود در شاخه آرایشگری را بشناسید،(حتی اگر استعداد آرایشی خود را کشف نکرده اید) آموزشگاه آرایشگری زنانه ما قبل از ثبت نام دوره های آرایشگری و هزینه کردن، به شما مشاوره آنلاین(تحت واتساپ whatsapp) یا حضوری می دهد.

** شما بسیار خوش شانس هستید که این مقاله را باز کردید، چرا که آموزشگاه آرایشگری زنانه ما مژده می دهد که فقط تا ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۱ از تخفیفات ویژه ثبت نام اموزش آرایشگری زنانه،  برای پرداخت هزینه های دوره آرایشگری برخوردار می شوید. برای اطلاعات کامل از وسایل لازم تمام دوره ها در یک صفحه  وارد مقاله آموزش آرایشگری زنانه در رشته های مختلف و معرفی وسایل هر دوره شوید. **

یک بار هزینه دیپلم آرایشگری – سالن بزنید

برای خانم هایی که به استقلال خود قیمت می دهند و می خواهند آرایشگاه / سالن یا مرکز زیبایی خود را افتتاح کند، با گذراندن دوره آموزش دیپلم آرایشگری (آرایش و پیرایش) در کنار دوره رشته آرایشگری خود بگذرانید.

یک بار هزینه دوره مربیگری آرایشگری – مدرس شوید

خانم های عزیز که می خواهید آموزش دهید و دوست دارید در این راه نیز هزینه کنید، آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما به شما نوید می دهد که با گذراندن دوره مربی گری(پداگوژی) مربوطه لاین آرایشگری خود، مربی و مدرس آرایشگری شوید. (ورود به صفحه پداگوژی و اطلاعات کامل)

لیست هزینه های دوره های آرایشگری

از آنجایی که هنرجویان برای تخمین هزینه های خود برای ثبت نام دوره ها، تقاضای زیادی برای لیست دوره ها با قیمت آن داشتند، آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای در جدول های زیر انواع دوره آرایشگری گل گیس را برای شما گردآوری کرده است. قیمت هر دوره داخل صفحه دوره قابل مشاهده است.

هزینه دوره های خدمات ناخن در آرایشگری

هزینه تهیه مواد و وسایل کاشت و طراحی حین دوره عملی رایگان می باشد.

هزینه کلاس آموزش آرایشگری زنانه فنی حرفه ای - دوره کاشت و طراحی ناخن

نام دوره آرایشگری صفحه دوره

آموزش کاشت ناخن

آموزش طراحی ناخن

صفحه دوره

دوره طراحی و کاشت

داخل صفحات بالا

قیمت دوره های آرایشگری در لاین آرایش صورت

هزینه تمامی کلاس های خود آرایی در مقایسه با سایر آموزشگاه ها بسیار هوشمندانه برای تمامی اقشار ایرانی با تمامی سنین طراحی شده است. بهترین وسایل و مواد برای پوست های حساس و غیر حساس به صورت کامل در کلاس های آرایشگری گل گیس اموزش داده می شود.

در دوره آموزش گریم و میکاپ خبر خوب برای علاقمندان گریموری داریم:

 آموزشگاه آرایشگری زنانه ما در دوره گریم و میکاپ تمامی مواد و وسایل آموزش را به صورت رایگان در اختیار هنرجو قرار می دهد.

هزینه کلاس آموزش آرایشگری زنانه در تهران - شاخه خودآرایی صورت

نام دوره آرایشگری صفحه دوره

آموزش گریم و میکاپ

آموزش اکستنشن مژه صفحه دوره

آموزش لیفت و لمینت

صفحه دوره

آموزش تکمیلی لیفت و لمینت و اکستنشن

داخل صفحات بالا

هزینه های آموزش شاخه خدمات پوست آرایشگری

لازم به ذکر است در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما کار با تمام وسایل با بدون هزینه و رایگان است. پس از گذراندن دوره اموزش پاکسازی پوست از مزایای پشتیبانی نامحدود زیر نظر مدرس و پزشک متخصص بهره مند می شوید.

هزینه آموزش آرایشگری فنی حرفه ای تهران - آموزش خدمات پوست

نام دوره آرایشگری صفحه دوره

آموزش تاتو – آرایش دائم

آموزش پاکسازی پوست صفحه دوره
آموزش اصلاح ابرو و صورت صفحه دوره

تعرفه قیمت دوره آرایشگری خدمات استایل مو

قیمت های آموزش دوره های مختلف مرتبط با مو از شینیون مو(آرایش مو)، کوتاهی مو(جدیدترین کوتاهی مو)، موی اضافه(اکستنشن)، بافت مو تخصصی و براشینگ و درست کردن مو با بهترین قیمت تخفیفی مناسب برای شروع آرایشگری در تابستان ۱۴۰۱ برای هنردوستان عزیز قرار داده شده است.

قیمت دوره های آرایشگری زنانه در تهران - خدمات مو

نام دوره آرایشگری صفحه دوره

آموزش کوتاهی مو

آموزش شینیون مو

صفحه دوره

آموزش بافت مو

صفحه دوره

آموزش اکستنشن مو

صفحه دوره

آموزش براشینگ مو

صفحه دوره

هزینه های دوره آرایشگری شاخه خدمات کار با مواد شیمیایی

رشته های رنگ مو و کراتینه و احیای مو هر روز در حال افزایش متقاضی یادگیری است. اموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) در تلاش است تا با بهترین امکانات و جدیدترین متد روز و بهترین تکنیک ها اموزش دهد.

* خبر خوب در دوره های رنگ مو و کراتین مو این است که مواد حین کلاس ها رایگان است.

هزینه آموزش آرایشگری با مدرک فنی حرفه ای تهران - خدمات رنگ و مش و کراتینه

نام دوره آرایشگری صفحه دوره
آموزش رنگ و مش
آموزش کراتینه صفحه دوره

آموزش تکمیلی کراتینه و ویتامینه

داخل صفحات بالا

هزینه دوره اموزش دیپلم آرایشگری

اگر قصد دارید موارد ابتدایی شروع ارایشگری را فقط یاد بگیرید این دوره اموزش ارایش و پیرایش بسیار برای شما مفید است.

عزیزانی که قصد افتتاح سالن زیبایی آرایشگری نیز دارند در کنار دوره آرایشگری تخصصی خود مثل پاکسازی، ناخن و… لازم است حتما دوره هفت مدرک ارایشگری یا دیپلم آرایشگری را نیز بگذرانند.

نام دوره آرایشگری صفحه دوره
دوره آرایش و پیرایش(دیپلم آرایشی)

در اخر آموزشگاه آرایشگری زنانه ما لازم است خاطر نشان سازد پس از گذراندن دوره آرایشگری مورد نظر شما، دوره آرایشگری با هزینه های گفته شده دارای مدرک فنی حرفه ای بین المللی و قابل ترجمه برای مهاجرت(خارج از کشور) هستند.

بیعانه 100هزارتومان

  • مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
  • رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره
  • ظرفیت محدود
قیمت: 100,000 تومان
X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *