گل گیس

آموزش کاشت ناخن میکس پودر و ژل

آموزش کاشت ناخن میکس پودر و ژل

بسیاری از خانم ها دوست دارند که ناخن های خود را به صورت ست درست کنند. برای مثال سه انگشت ناخن یک رنگ و دو انگشت دیگر رنگ ست با آن را تشکیل دهند. به این نوع کاشت و طراحی ناخن، کاشت ناخن میکس گفته می شود. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری فنی حرفه ای تهران، به بررسی کاشت میکس پودر و ژل می پردازد که به همراه آموزش تصویری، با نحوه انجام این طراحی ناخن به وضوح آشنا خواهید شد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

در این نوع آموزش طراحی ناخن کاشت میکس، از پودر کروم و شوگر نیز استفاده شده است که بسیار جذابیت و تک بودن دیزاین ناخن را افزایش می دهد.

مواد لازم کاشت ناخن میکس پودر و ژل

 • پولیش ناخن
 • پوشر ناخن
 • قلم موی کاشت ژل
 • تاپ ژل ناخن
 • قلم سه صفر
 • قلم نگین ناخن
 • شاین(گلیتر) ناخن طلایی
 • پودر کروم طلایی
 • شوگر سفید ناخن
 • ژل بلیدر
 • برس ناخن
 • دستگاه یووی

روش انجام کاشت ناخن میکس

در این مراحل سه ناخن به صورت مشابه فقط روی آن شوگر انجام می شود. حساس ترین قسمت دو ناخن وسط دست است که روی آن طراحی ناخن کروم و نگین گذاری انجام می شود.

مرحله اول : تاپ ژل ناخن

روی سطح ناخن را تاپ ژل می زنیم تا دوام کاشت ناخن را افزایش دهیم سپس پودر شوگر سفید را با استفاده از پوشر ناخن روی هر سه به صورت جداگانه می پاشیم و داخل دستگاه یووی قرار می دهیم. روی سه ناخن ساده این کار را انجام می دهید. طبق ویدیوی زیر انجام دهید.

خواندن مطلب  بهترین مدل ناخن مناسب دست شما چیست؟

این مقاله را هم بخوانید: روش انجام طراحی و کاشت ناخن یونیکورنی

مرحله دوم: شاین یا گلیتر ناخن

حال برای دو انگشت باقی مانده طبق ویدیوی زیر گلیتر ناخن را به صورت خط موازی با ناخن طبق ویدیوی زیر به صورت صاف با قلم سه صفر تا پایین می کشیم. توجه داشته باشید که فرم دست و انگشتان در کشیدن دقیق بسیار موثر است. در دوره آموزش طراحی ناخن، آموزشگاه آرایشگری زنانه ما بسیار بر نوع گرفتن قلم و کشیدن صحیح تاکید می شود. حال هر کدام را به مدت ۶۰ ثانیه در داخل دستگاه یووی قرار می دهید.

مرحله سوم: تاپ کات دو ناخن

با استفاده از تاپ کات کل دو ناخن را پوشش می دهیم.دوباره داخل دستگاه به مدت ۳۰ ثانیه قرار می دهیم.

مرحله چهارم: پولیش دادن ۳ ناخن با شوگر سفید

در این مرحله کار ما با سه ناخن دیگر که در ابتدا شوگر سفید روی آن پاشیدید تمام شده و بعد از گذاشتن داخل دستگاه یووی به مدت ۳۰ ثانیه روی آنها را پولیش می کشیم تا نرم باشد و از حالت زبری خارج شود.سپس با برس ناخن آن را تمیز کرده و آن ها را کنار قرار می دهیم.

مقاله مرتبط : روش انجام کاشت ناخن آکواریومی

مرحله پنجم: کشیدن خط مشکی کنار خط گلیتری

در این مرحله با پولیش ناخن به صورت دقیق انجام می دهیم تا نقطه زبری و براقی باقی نماند چون قرار است روی آن پودر کروم زده شود.بعد از کشیدن خط مشکی با قلم سه صفر به مدت ۶۰ ثانیه داخل دستگاه یووی قرار دهید. طبق ویدیوی زیر انجام دهید.

خواندن مطلب  28 طرح ترند و جدید مانیکور ناخن سال نو 2022

مرحله ششم: استفاده از پودر کروم طلایی

با استفاده از قلم مخصوص شاین، روی ناخن بزنید و سپس طبق ویدیو از تاپ ژل روی قلم اشکی آغشته کرده و ردیف وسط ناخن را برای گذاشتن نگین ناخن انجام دهید. طبق ویدیوی زیر انجام دهید.

برای دو انگشت این کار را انجام دهید.

مرحله هفتم : استفاده از شوگر کنار خط طلایی

با استفاده از قلم اشکی آغشته به تاپ کات یک راه می کشیم و سپس با استفاده از شوگر سفید روی آن می پاشیم. سپس داخل دستگاه می گذاریم و اتمام  کار.

 

این نوع مقاله گزیده ای کوچک از دنیای طراحی و کاشت ناخن برای شما عزیزان زیبادوست است. تمرین و آموزش درست راز یک طراحی ناخن جذاب و گیرا است. برای عزیزانی که علاقمند به کاشت و طراحی ناخن هستند آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران، دوره های آموزش طراحی و کاشت ناخن را با مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای علاقمندان به آموزش طراحی ناخن نیز به صورت جداگانه آموزش طراحی ناخن را برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید:

ورود به صفحه دوره آموزش طراحی و کاشت ناخن

ورود به صفحه دوره آموزش طراحی ناخن

 

در صورت داشتن سوال یا ابهام در بخش نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف بی نظیر آموزشگاه گل گیس

[به مناسبت افتتاح شعبه دوم]

برای اطلاع از تخفیف‌ها و پیشنهادات شگفت‌انگیز آموزشگاه گل‌گیس به مناسبت افتتاح شعبه دوم این آموزشگاه همین الان روی دکمه زیر کلیک کنید!