سالن زیبایی لیلا خانی

ترفند پاک کردن لاک های گلیتری،اکلیلی و برق ناخن

فهرست مطالب

ترفند پاک کردن لاک های گلیتری،اکلیلی و برق ناخن

لاک ناخن براق و گلیری همیشه جذابیت دوچندان نسبت به سایر طراحی های ناخن مثل نئونی، فرنچ، پیگمنت و …. دارند. اما پاک کردن تکه های براق روی ناخن بسیار آزاردهنده و سخت است.یکی از محبوب ترین و جذاب ترین تکنیک ها بعد از لیفت مژه و  اکستنشن مژه ، طراحی ناخن می باشد که جایگاه ویژه ای در بین خانم ها دارد.

در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران، یک تکنیک ساده را برای پاک کردن ساده ناخن های اکلیلی و گلیتری برای شما شرح می دهد.در ادامه با آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس همراه باشید.

چرا ناخن گلیتری پاک کردنش سخت است؟

پاک کردن ناخن گلیتری و براق در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

برداشتن لاک ناخن براق می تواند دشوارتر باشد زیرا رسیدن به لاک زیر تکه های درخشان دشوار است. طبق تجربیات آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما، لاک براق از قطعات کوچک از مواد غیر متخلخل مانند میلر، پلاستیک و پلی استر ساخته شده است. و زمانی که روی ناخن اعمال می شود، لاک پایه شفاف ذرات براق را روی ناخن نگه می دارد و برای استون سخت می شود زیر ذرات را از بین برد و لاک را پاک کند.


مقاله مرتبط : آموزش طراحی ناخن شبرنگ (نئونی) و طرز ساخت آن

آموزش طراحی ناخن شبرنگ(نئونی) و روش ساخت آن


راهکار پاک کردن برق ناخن چیه؟

آموزشگاه آرایشگری زنانه ما توصیه می کند که یک پنبه را در یک پاک کننده لاک ناخن حاوی استون آغشته کرده و سپس اجازه دهید 20 تا 30 ثانیه روی ناخن بماند. آن را محکم فشار دهید، پنبه را کمی تکان دهید و آن را بکشید – مشاهده می کنید که براقیت و شاین را از بین برده و به لاک می رسد. از آنجا که استون اسید بالایی دارد و چرب نیست، پس از برداشتن تمام لاک ناخن، حتماً دست ها و کوتیکول های خود را به درستی مرطوب کنید.

با این تکنیک ساده می توانید ناخن های خود را از لاک ناخن با برق ناخن یا گلیتری و اکلیلی پاک کنید.

پاک کردن ناخن گلیتری و براق در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)


مقاله مرتبط : آموزش ویدیویی طراحی ناخن سریع و راحت با پیگمنت

آموزش ویدیویی سریع و راحت طراحی ناخن با پیگمنت


آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های آرایشگری درتهران، دوره های آموزش طراحی و کاشت ناخن را به صورت با هم یا جداگانه برگزار می نماید. در صورت گذراندن هردو مدرک فنی حرفه ای بین المللی به شما تعلق می گیرد و در هرجای دنیا می توانید مشغول به کار شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر ثبت نام وارد صفحه زیر شوید:

آموزش کاشت ناخن

ورود به صفحه آموزش طراحی و کاشت ناخن

اگر شما هم علاقمند به شرکت در دوره آموزش طراحی ناخن هستید، می‌توانید با آموزشگاه ما در ارتباط باشید.در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه کاشت و طراحی ناخن در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) در اسرع وقت پاسخ دهد.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها