سالن زیبایی لیلا خانی

چطور اشتباهات انجام کاشت ناخن با پلی ژل را مرتکب نشیم؟!(7 اشتباه مخرب)

فهرست مطالب

چطور اشتباهات انجام کاشت ناخن با پلی ژل را مرتکب نشیم؟!(7 اشتباه مخرب)

کاشت ناخن با پلی ژل یا ژل پمادی(پمپی) یکی از راه های جذاب کاشت ناخن هستند که با غلظت بالا مناسب برای انواع سایز ناخن است. پلی ژل در مقایسه با سایر مواد کاشت ناخن استحکام و دوام بیشتری دارد و کاربرد بیشتری دارد. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران، به نکات کاربردی استفاده پلی ژل و نحوه درست انجام آن می پردازد.

اشتباهات رایج استفاده از پلی ژل و آموزش انجام صحیح آن

 • نکته ۱- استفاده زیاد از لیکوئید
  بسیاری از کمپانی هایی که پلی ژل را تولید می کنند، یک پکیج کامل دارند که شامل لیکوئید های مخصوص، چند رنگ پلی ژل (مثل پلی ژل ساده، گلیتری و …) و ابزارهای مختلف هستند.
  وقتی شما مقدار زیادی لیکوئید برای کاشت ناخن توسط پلی ژل روی ناخن خود استفاده می کنید ممکن است چکیده های آن باعث خیس شدن زیادی ناخن شود و در شکل گیری فرم پلی ژل دلخواه خود به مشکل بخورید.
 • نکته 2- بیس کات روی یک لایه چسبانک زده شود!
  برخی از بیس کات ها خاصیت چسبندگی زیادی دارند که باعث می شود روی پلی ژل خوب مالیده نشوند و باعث شوند یکدست بودن پلی ژل ناخن از بین برود. بهتر است چند بار آن را هم زده و روی پلی ژل استفاده نمایید.

مقاله مرتبط : آموزش کاشت ناخن پلی ژل با فرمر

آموزش کاشت ناخن پلی ژل با فرمر


 • نکته 3- دیواره های کناری به سمت کوتیکول ناخن نباید ضخیم باشند؟!
  گاهی اوقات متوجه نمی شوید که برخی از قسمت های پلی ژل قبلاً در طرفین یا خیلی نزدیک به کوتیکول افتاده است. تنها پس از چند هفته که محصول شروع به بلند شدن می کند متوجه آن خواهید شد.

* همیشه این مناطق را بررسی کنید: نزدیک کوتیکول ها، در امتداد دیواره های جانبی – آنها باید همیشه نازک باشند.

 • نکته 4- پلی ژل را خیلی نزدیک به دیواره های جانبی ناخن بزنید.
  اگر پلی ژل بعد از چند روز حتی اندکی با پوست تماس پیدا کند شروع به لیفتینگ می کند. برای جلوگیری از آن، همیشه اطمینان حاصل کنید که یک حاشیه کوچک در امتداد کوتیکول و دیواره های جانبی بین محصول و پوست وجود دارد.
 • نکته 5- رنگ سفید پلی ژل را ضخیم استفاده نکنید!
  برخی از رنگ های پلی ژل بسیار غلیظ هستند. رنگ سفید های روشن، رنگدانه های زیادی در خود دارند. پس لازم نیست مقدار کلفتی از آن را روی ناخن خود بزنید.

مقاله مرتبط : سافت ژل چیست و آموزش انجام پلی ژل در کاشت ناخن

سافت ژل چیست و آموزش انجام پلی ژل در کاشت ناخن


وقتی لایه ضخیم پلی ژل روی ناخن زده شود، نور دستگاه یووی(led|uv) نمی تواند از ژل عبور کند و و سط آن نرم می ماند. چنین ناخنی به سادگی می تواند شکننده شود. اگر می خواهید ناخن بلند با لبه های سفید بسازید، مرحله ها را به تعداد بیشتر با وقفه به ۲ یا ۳ مرحله تفکیک کنید.

 • نکته 6- وقتی پس از مانیکور ناخن می خواهید قالب پلی ژل شیشه برای ناخن خود انتخاب کنید قالب کمی بزرگتر را انتخاب نمایید تا کناره های ناخن هوا نکشد. در صورت رعایت نکردن این کار عمر کاشت ناخن شما کم شده و گاهی موجب افتادن ناخن کاشت شده می شود.
 • نکته 7- توجه داشته باشید بهترین برند پلی را خریداری نمایید برندهای زیر مناسب انواع ناخن کار از آکادمیک تا حرفه ای می باشد:
  – کیت مروان پلی ژل (به انگلیسی morovan poly gel) مناسب برای مبتدی های کاشت ناخن

کیت کامل پلی ژل کاشت ناخن
–  کیت گرشیون پلی ژل (gershion poly gel) یک کیت با کیفیت برای ناخن کارهای حرفه ای

کیت کامل پلی ژل کاشت ناخن
–   کیت ساویلند(saviland polyGel) دارای تنوع رنگ بسیار بالایی است.

کیت کامل پلی ژل کاشت ناخن
–  کیت ژلیش پلی ژل (gelish polygel) بهترین کیت برای کاشت ناخن حرفه ای با پلی ژل است.
–  کیت رنمل گلیتری (vrenmol glitter polyGel) ایده مناسب برای ایجاد پلی ژل های گلیتری و هولوگرافیک

کیت کامل پلی ژل کاشت ناخن

دنیای گسترده کاشت ناخن، هر روز در حال پیشرفت است و علاقمندان به صنعت کاشت ناخن به سادگی می توانند با هزینه کردن سرمایه خود در راه آموزش درست، به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل شوند. آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران، دوره آموزش طراحی و کاشت ناخن را با ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی(به همراه رفع اشکال رایگان پس از اتمام دوره)  برگزار می نماید برای اطلاعات بیشتر ثبت نام دوره آموزش کاشت ناخن وارد صفحه زیر شوید:

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش کاشت و طراحی ناخن در زمینه پلی ژل، در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) در اسرع وقت پاسخ دهد.

4/5 - (4 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها