سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی انواع ژل طراحی و کاشت ناخن و کاربرد آن + ویدئوی آموزشی

ژل کاشت و طراحی ناخن
فهرست مطالب

معرفی انواع ژل کاشت و طراحی ناخن و کاربرد آن

انواع ژل طراحی و کاشت ناخن از پرکاربردترین مواد در کاشت ناخن و همین طور طراحی ناخن است. بسیاری از خانم ها و هنرجویان ما به دفعات این سوال را می پرسند که طراحی ناخن با ژل شامل چه مواردی است؟ ژل طراحی ناخن چیست؟ پینت ژل طراحی ناخن چیست و چه کاربردی دارد؟ انواع ژل طراحی ناخن چیست و ….

در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران به آموزش کامل انواع ژل طراحی و کاشت ناخن می پردازد. تا پایان مقاله با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

دو ویدیوی آموزش طراحی ناخن جدید برای هاردژل و سافت ژل ها نیز در مقاله برای شما عزیزان قرار داده ایم.

با توجه به گستردگی کاشت ناخن در بازار انواع مختلف ژل طراحی و کاشت ناخن متناسب با انواع سلیقه ها و طرح های ناخن تولید شده است.

انواع ژل طراحی و کاشت ناخن

هارد ژل ها:

معرفی انواع ژل کاشت و طراحی ناخن و کاربرد آن - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

این نوع ژل های سخت برای خانم هایی که کاشت ناخن بلند می پسندند استفاده می شود. غلیظ هستند و برای حذف کردن آن لازم است که ناخن کمی رشد کند و برای برداشتن کامل آن با استون امکان پذیر نخواهد بود. اگر بخواهیم با ژل های اکلریلیک مقایسه کنیم انعطاف پذیری بیشتری دارند.

ویدیو و فیلم آموزش طراحی و کاشت ناخن با هاردژل

از انواع هارد ژل ها، پلی ژل است که با تیوپ یک کاشت طبیعی و جذاب روی ناخن ایجاد می شود که ماندگاری خوبی دارد. این نوع کاشت ناخن تیوپی هم نامیده می شود.

سافت ژل ها:

معرفی انواع ژل کاشت و طراحی ناخن و کاربرد آن - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

ژل های نرم رقیق هستند و در مقابل هاردژل از استحکام کمتری برخوردارند. با استون قابل حذف کردن هستند. لازم است مراقبت بیشتری برای نگهداری بیشتر این نوع کاشت ژل ناخن داشته باشید.

ویدیو و فیلم آموزش طراحی و کاشت ناخن با هاردژل

یک نوع از سافت ژل ها بلیدر ژل هستند. این کاشت استحکام بالایی دارد و کاشت ناخن کاسه ای هم نام گذاری شده است. برای صدف سازی در ناخن و طراحی های برجسته کاربردی است.

لاک ژل ها:

معرفی انواع ژل کاشت و طراحی ناخن و کاربرد آن - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

این نوع لاک همانند لاک های ساده ولی بسیار با دوام و ماندگاری بالایی دارند. برای هر مرحله فیکس شدن نیاز به دستگاه یووی (uv) دارند. هم برای طراحی ناخن های طبیعی و هم روی کاشت ناخن قابل استفاده است.

از انواع لاک ژل ها می توان به بلومینگ ژل ها اشاره کرده که برای انواع طراحی های آبرنگی، ماربل، مرمریت و ابرو بادی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

برای آموزش طراحی ناخن بلومینگ مقاله زیر را مطالعه نمایید:

آموزش مرحله به مرحله طراحی ناخن بلومینگ

آموزش مرحله به مرحله طراحی ناخن بلومینگ

ژل های طراحی:

برای علاقمندان طراحی ناخن، ژل طراحی یا پینت ژل طراحی ناخن، به جای لاک معمولی آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما توصیه می کند. با استفاده از ژل طراحی ناخن به سادگی ناخن کاران هر طرح و ایده را روی ناخن اجرا نمایند.

از نظر نوع بسته بندی ژل های کاسه ای در بازار موجود هستند که در طراحی و کاشت ناخن بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. فرق لاک ژل و ژل کاسه ای در نوع بسته بندی و برای استفاده آسان در نظر گرفته شده است.

برای آموزش کامل کاشت ناخن با پلی ژل مقاله زیر را مطالعه نمایید:

آموزش کاشت ناخن پلی ژل با فرمر

آموزش کاشت ناخن پلی ژل با فرمر

با گذراندن آموزش های عملی طراحی و کاشت ناخن از صفر تا صد به سادگی می توانید به درآمد اقتصادی بالا برسید. علاقمندان آموزش طراحی کاشت ناخن می توانند در دوره های آموزش کاشت و طراحی ناخن آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما از بهترین آموزشگاه های آرایشگری تهران، به صورت جداگانه یا باهم و اخذ مدرک فنی حرفه ای بین المللی شرکت نمایند. برای اطلاعات بیشتر ثبت نام وارد صفحه زیر شوید:

آموزش کاشت ناخن

ورود به صفحه آموزش طراحی و کاشت ناخن

 اگر شما هم علاقمند به شرکت در دوره آموزش طراحی ناخن هستید، می‌توانید با آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس در ارتباط باشید.در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه آموزش طراحی وکاشت ناخن در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) در اسرع وقت پاسخ دهد.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها