سالن زیبایی لیلا خانی

سایه هولوگرامی چیست و نحوه کار آن

فهرست مطالب

سایه هولوگرامی چیست و نحوه کار آن

سایه هولوگرامی بافت بسیار نرمی دارد و بهتر است بدانید استفاده از این سایه نیاز به آموزش خاص خود را دارد. در اینجا توضیحی در مورد استفاده از این سایه را به شما هنرجویان عزیز می دهیم .
اگر می خواهید از سایه چشم هولوگرامی که تناژ سبز دارد استفاده کنید زیر سایه هم بهتر است رنگ سبز کار شده باشد سپس با قطره فیکس که مخصوص سایه هولوگرامی می باشد سایه روی حدقه چشم قرار داده و سپس قلم را آغشته به قطره فیکس سایه کرده واطراف سایه هولوگرامی را فیت میکنیم در این حالت بهتر است با حالت پرسی با براش روی پلک بزنید و در آخر با براش قطره فیکس را روی سایه بزنید تا سایه فیکس شود.

سایه هولوگرامی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

قطره فیکس یا فیکس کننده سایه برای ماندگاری آرایش چشم  بسیار موثر است و قابل ترکیب با انواع سایه های پودری نیز هست.
لازم است این نکته را مد نظر داشته باشید که این سایه در وسط چشم فقط کار شود یا قسمتی از سایه باید کار شود تا زیبایی خود را نمایان کند که بیشتر در سایه های اسموکی و بیروتی این روش به کار می رود در صورت علاقه به تخصص در این زمینه،  کلاسهای آموزش گریم و میکاپ آموزشگاه آرایشگری گل گیس به صورت کاملا اصولی با مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور آموزش می دهد.

آموزش سایه هولوگرام در آموزشگاه آرایشگری گل گیس

سایه هولوگرامی یک پودر چند منظوره می باشد که در آرایش نمای هولوگرافیک ایجاد می نماید. از این پودر نیز می توان روی گونه ها، لبها، دکلته (بالاتنه) و چشم ها استفاده نمود و این پودر بسیار نرم و سبک می باشد.

سایه هولوگرامی در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

 

در صورت داشتن سوال یا نظر خاصی درباره مقاله سایه هولوگرامی نظرات خود را در قسمت زیر بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس در اسرع وقت به شما پاسخ دهد

2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها