سالن زیبایی لیلا خانی

مراحل ژلیش ناخن

فهرست مطالب

مراحل ژلیش ناخن

ژل پولیش ها نیز از خانواده ژل می باشند. ولی با این تفاوت که نام کاشت را به خود نمی گیرند و بیشتر جنبه زیبایی مثل لاک زدن و طراحی ناخن را دارد. در آموزشگاه آرایشگری گل گیس دو نوع ژلیش روی کاشت و روی ناخن طبیعی (ژلیش ناخن طبیعی) انجام می شود که در اینجا به صورت مقاله برای شما توضیحات مفیدی برای کسانی که در خانه می خواهند انجام بدهند یا روی ناخن دست مراجعه کننده خود می خواهند انجام بدهند، ارائه شده است.

مراحل سه مرحله ای ژلیش ناخن

بیس کت ناخن

بیس کت  که بعضی ها چون با انگلیسی آن – Base coat nail polish – آشنا نیستند بیس کات ناخن هم تلفظ می کنند.
بیس کت چیست؟ یک نوع لاک بی رنگ پایه است همانطور که گیاه برای رشد به خاک و پایه خوب نیاز دارد ناخن برای داوم مانیکور ، ثابت ماندن رنگ لاک ناخن نیاز به یک پایه خوب دارد. بسیاری از بیس کت های برندهای خوب که قابل تهیه از فروشگاه های اینترنتی مثل دیجی کالا نیز هستند برای جنس ناخن نیز مفید هستند.

لاک ژلیش

لاک ژلیش ها برندهای مختلفی دارند که از جمله آنها می توان به گلدن رز، لاک ژله ای برند opi ، لاک ژله ای Sally Hansen Miracle، لاک ژلیش برند Born Pretty و … می باشد. پر طرفدار ترین لاک ژلیش قرمز رنگ است که برای فصل های سرد و پاییزی و زمستانی بسیار مناسب است.

تاپ کت ناخن چیست
تاپ کت

تاپ کت ناخن چیست؟

تاپ کت محلول نگه داری لاک و مانیکور و ژل بعد از طراحی است و عمر ماندگاری لاک را زیاد می کند. از ایجاد لک روی ناخن هنگام نور آفتاب جلوگیری کرده و جنبه درخشانی به ناخن می دهند. بیشتر تاپ کت ها بعد از زدن روی ناخن نیاز به نگه داشتن چند دقیقه ای در دستگاه یووی دارند.
مراحل در یووی بین یک و نیم تا دو دقیقه می باشد.
ژلیش ناخن دارای دوام یک ماهه می باشد و ترمیم آن نیز با تراشیدن مواد ژل صورت می گیرد. این روش هم برای ناخن های طبیعی امکان پذیر است و هم برای کاشت ها. حال آموزشگاه آرایشگری گل گیس مراحل ژلیش ناخن را روی ناخن های طبیعی توضیح می دهیم.

علاقمندان آموزش تخصصی کاشت و طراحی ناخن می توانید با ما تماس بگیرید و یا در قسمت فرم ثبت نام اطلاعات خود را وارد نمایید و آموزشگاه آرایشگری گل گیس با شما تماس خواهد گرفت. مدرک فنی حرفه ای بین المللی معتبر را از ما دریافت کنید.

آموزش ژلیش ناخن در آموزشگاه آرایشگری گل گیس زنانه شرق تهران

مراحل ژلیش روی ناخن های طبیعی

  • مانیکور را انجام می دهیم.
  • نوک ناخن ها را با سوهان فرم شکل می دهیم و بافر می زنیم.
  • ضد قارچ زده و اگر برند ژلیش ما طوری باشد که پرایمر داشته باشد حتما بزنید.
  • بعد رنگ لاک ژلیش را نازک بر روی ناخن می زنیم به طوریکه با پوست تماس پیدا نکند و یووی می گذاریم و این کار را دو مرحله اجرا می کنیم. (قابل تذکر است که هر مرحله نوک ناخن را با مواد ژلی که کار می کنید ببیندید)
  • مرحله بعد با تاپ کت یک لایه زده و نوک ناخن را می بندیم و در یووی گذاشته در می آوریم و اتمام کار.

لاک ژلیش ناخن آموزشگاه آرایشگری گل گیس زنانه شرق تهران

مراحل ژل پولیش برروی کاشت ناخن

  • بعد از اتمام کار کاشت پولیش نمی زنید یعنی تا همان مرحله  بافر کار را ادامه می دهیم.
  • اول بیس کیت را می زنیم و نوک ناخن را می بندیم. (البته بعضی هنرجویان بیس کیت را نمی زنند ولی برای دوام بیشتر بهتر است انجام دهید و در یووی می گذاریم.)
  • در دو مرحله نازک رنگ لاک ژل را می زنیم و نوک ناخن را می بندیم و در یووی می گذاریم.
  • در پایان کار تاپ کت ناخن را زده و در یووی می گذاریم.

دستگاه یووی در آموزشگاه آرایشگری گل گیس زنانه شرق تهران

لازم به ذکر است تایم ژل پولیش ها بستگی به نوع مارک و برند آن دارد و در بعضی برندها تایم کم یا زیاد می شود. هنگام خرید ژل حتما از فروشنده سوال نمایید یا اگر اینترنتی خرید می کنید مشخصات دقیق آن را جستجو کنید.

در صورت داشتن نظر یا ابهام دیدگاه های خود را برای آموزشگاه آرایشگری گل گیس شرق تهران مطرح نمایید تا آموزشگاه در اسرع وقت پاسخ دهد.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها