سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی و روش انجام دو تکنیک رنگ و مش: بک تو بک و های لیفت بک

تکنیک رنگ و مش بک تو بک و های لیفت بک
فهرست مطالب

لایت مو با فویل یکی از جذاب‌ترین روش‌هایی است که به انواع مختلف می توان آن را انجام داد تا رنگ و مش زیباتری داشته باشید. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به بررسی 2 نوع بسیار جدید و جذاب تکنیک رنگ و مش به نام های تکنیک بک تو بک و های لیفت بک می‌پردازد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس همراه باشید.

تکنیک رنگ و مش بک تو بک

تکنیک رنگ و مش بک تو بک فویلی، تکنیکی است که پشت‌به‌پشت با فویل یا سوئیت مش قابل انجام است. این روش برای کسانی که می‌خواهند مش‌های پر داشته باشند، کاربرد زیادی دارد. این تکنیک در قسمت جلو و بالای سر بیشتر به کار می‌رود و به اکثر لایه‌های مو مواد مش زده می‌شود.

نکته بسیار مهمی که لازم است توجه کنید این است که بسیاری از خانم‌ها مش پر را با مش تکه‌ای اشتباه می‌گیرند و به جای بالابردن تعداد فویل، شلال فویل را پهن‌تر می کنند که این کار باعث افت جذابیت مش شما خواهد شد.

روش انجام بک تو بک فویلی رنگ و مش در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

روش انجام تکنیک رنگ و مش بک تو بک

روش درست تکنیک بک تو بک به این صورت است که ابتدا تعداد فویل‌ها را بیشتر می‌کنیم. در این روش از پشت و جلوی سر تکه‌های نازک برمی‌داریم و به‌صورت کوک و زیگزال نزدیک به ریشه، فویل را قرار داده و مواد می‌زنیم. باید توجه کنید که در قسمت ریشه به‌صورت زیگزال موادگذاری انجام شود.
هرچه لایه‌ها نازک‌تر باشد مش به ریشه نزدیک‌تر و کار نهایی بسیار جذاب‌تر خواهد شد.
در صورت برداشتن لایه حجیم از مو، مش‌ها از ریشه فاصله‌دار شده، مواد نشتی کرده و در قسمت‌هایی از ریشه حالت زنگ‌زدگی به وجود می‌آید.

تکنیک رنگ و مش های لیفت بک

این تکنیک برای کسانی که می‌خواهند زیر موهایشان حالت سایه روشن داشته باشد؛ بسیار جذابیت دارد. با انجام این روش هنگامی که شما موهایتان را به سمت بالا جمع می‌کنید جذابیت موهای شما دوچندان خواهد شد.

روش انجام تکنیک رنگ و مش های لیفت بک

 

روش انجام های لیفت بک رنگ و مش در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

در این تکنیک در مرحله اول از پشت سر موها را به صورت لایه‌های نازک و با حوصله به‌صورت زیگزال جدا کرده و فویل را زیر آن قرار داده و موادگذاری انجام می‌دهیم.
برای جلوگیری از ایجاد خلأ شانه را لبه فویل قرار داده  و فویل را در سمت بالای سر قرار داده ، این کار باعث تمیز انجام شدن کار شما می‌شود.
در این تکنیک نیز شما می توانید دو یا سه لایه اول را به‌صورت اریب موادگذاری کرده و سایر لایه‌ها را به‌صورت خط صاف تقسیم کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی دو تکنیک رنگ و مش بک تو بک و های لیفت بک پرداختیم. همچنین روش انجام این تکنیک‌ها را به‌صورت مختصر ذکر کردیم. اگر قصد آشنایی بیشتر با این دو تکنیک و سایر تکنیک‌های رنگ و مش را دارید؛ پیشنهاد ما شرکت در دوره آموزش رنگ و مش آموزشگاه آرایشگری گل گیس است. در این دوره شما با تمام تکنیک و روش‌های رنگ و مش مو آشنا خواهید شد.

این روش جزئیات زیادی دارد که با تجربه و آموزش درست می‌توانید به این روش و روش‌های مختلف لایت مو با فویل مسلط شوید. به این منظور آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) دوره‌های آموزش رنگ و مش را با ارائه مدرک بین‌المللی فنی‌وحرفه‌ای برگزار می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

صفحه آموزش رنگ و مش

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها