گل گیس

معرفی و روش دو تکنیک رنگ و مش: بک تو بک و های لیفت بک

لایت مو با فویل یکی از جذابترین روش هایی است که به انواع مختلف می توان آن را انجام داد تا رنگ و مش زیباتری داشته باشید. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به بررسی دو نوع بسیار جدید و جذاب آن به نام های تکنیک بک تو بک وهای لیفت بک می پردازد. با آموزشگاه آرایشگری زنانه ما همراه باشید.

تکنیک بک تو بک فویلی، تکنیکی است که پشت به پشت با فویل یا سوئیت مش قابل استفاده است. برای کسانیکه می خواهند مش های پر داشته باشند، کاربرد زیادی دارد. این تکنیک در قسمت جلوی و بالای سر بیشتر به کار می رود و بیشتر لایه های مو مواد مش زده می شود.

نکته بسیار مهمی که لازم است توجه کنید این است که بسیاری از خانم ها مش پر را با مش تکه ای اشتباه می گیرند. به جای بالابردن تعداد فویل، شلال فویل را پهن تر می کنند که این کار باعث افت جذابیت مش شما خواهد شد.

روش انجام بک تو بک فویلی رنگ و مش در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

روش انجام بک تو بک

روش درست به این صورت است که ابتدا تعداد فویل ها را بیشتر می کنیم از پشت سر و جلوی سر را تکه های نازک برمی داریم و به صورت کوک و زیگزال نزدیک به ریشه، فویل را قرار می دهیم و مواد می زنیم. در قسمت ریشه به صورت زیگزال موادگذاری می کنیم.
هرچه لایه ها نازک تر باشد مش به ریشه نزدیکتر و کار نهایی بسیار جذابتر خواهد شد.
در صورت برداشتن لایه حجیم از مو، مش ها از ریشه فاصله دار شده، مواد نشتی کرده و در قسمت هایی از ریشه حالت زنگزدگی به وجود می آید.

تکنیک های لیفت بک

این تکنیک برای کسانی که می خواهند زیر موهایشان حالت سایه روشن داشته باشد، برای مثال وقتی موهایشان را می بندند، بسیار جذابیت دارد.

روش انجام تکنیک های لیفت بک

روش انجام بک تو بک فویلی رنگ و مش در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

در این تکنیک در مرحله اول از پشت سر موها را به صورت لایه های نازک و با حوصله به صورت زیگزال جدا کرده و فویل را زیر آن قرار داده و موادگذاری انجام می دهیم.
برای جلوگیری از ایجاد خلأ شانه را لبه فویل قرار داده  و فویل را در سمت بالای سر قرار داده ، این کار باعث تمیز انجام شدن کار شما می شود.
در این تکنیک نیز شما می توانید دو یا سه لایه اول را به صورت اریب موادگذاری کنید و سایر لایه ها را به صورت خط صاف تقسیم کنید.

این روش جزئیات زیادی دارد که با تجربه و آموزش درست می توانید به این روش و روش های مختلف لایت مو با فویل مسلط شوید. به این منظور آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) دوره های آموزش رنگ و مش را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

صفحه آموزش رنگ و مش

در صورت داشتن سوال یا ابهام در قمست نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) به شما پاسخ دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید

اشتراک گذاری:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
لیلا خانی

لیلا خانی

لیلا خانی هستم، مدیریت آموزشگاه گل گیس با 10 سال سابقه‌ی کاری در زمینه آموزشی در خدمت تمامی هنرجویان و هنرآموزان عزیز می‌باشم.

شبکه های اجتماعی

محبوبترین مطالب

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

جدیدترین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *