سالن زیبایی لیلا خانی

مانی پیسز مو چیست؟ [آموزش حرفه ای با عکس]

فهرست مطالب

در این مقاله با آموزش و تعریف مش مو جلوی سر یا فیس فریم و مانی پیسز یا مانی پیس(money peace) آشنا خواهید شد. به تکنیک جداسازی بیبی لایت اشاره می کنیم و به نکات هایلایت و مش جلوی سر دخترانه و نکات روی مشکی خواهیم پرداخت.این روزها خانم های مشکل پسند با یک رنگ یکنواخت ساده روی موهایشان راضی نمی شوند و دوست دارند موهایشان ترکیبی را رنگ های خوش رنگ هم تناژ باشد. همچنین در دوره های آموزش آرایشگری ما بارها در آموزشگاه هنرجویان می پرسند که تکنیک مانی پیسز را خیلی از دوستانشان هم خواستار هستند و به عنوان مدل آموزش رنگ و مش دوست دارند این تکنیک روی موهایشان انجام شود. در ادامه با ما همراه باشید.

مانی پیسز مو چیست؟

آموزش مانی پیسز هایلایت جلوی سر - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این تکنیک در انگلیسی به معنی قطعه پول به علت نکات برجسته ای قاب بندی AKA گرفته شده است. چون پول یک نشانه ارزش است این تکنیک را با درخشانی دور صورت زیبا و ارزشمند مقایسه کرده اند. از طرفی دیگر به علت مقرون به صرفه بودن در رنگ آمیزی مو این نام را برای مانی پیس گذاشته اند. مانی پیس برای کسانی که نقش صورت های ریزتری دارند جذابتر است و این نوع مش یا هایلایت جلوی سر قاب صورت را درشت و زیبا می کند.

حتما بخوانید:فیس فریم تکنیک افزایش جذابیت صورت+آموزش روش انجام

تکنیک مانی پیسز چیست؟

آموزش مانی پیسز هایلایت جلوی سر - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

این تکنیک هایلایت جلوی سر با استفاده از جداسازی بسیار باریک مو به صورت بیبی لایت انجام می شود.آموزشگاه آرایشگری زنانه ما در پاراگراف بعدی آموزش هایلایت جلوی سر مانی پیسز را خواهیم گفت و برای کسانی که با بیبی لایت آشنایی ندارند نیز اشاره ای می کنیم.

با این تکنیک می توانید با حداقل رنگ در خانه این تکنیک را انجام دهید ولی در صورتیکه یک مانی پیسز بسیار زیبا می خواهید لازم است که به صورت تخصصی آموزش رنگ و مش را بگذرانید یا به آرایشگر متخصص این کار مراجعه نمایید.

آموزش تکنیک مانی پیسز حرفه ای

آموزش مانی پیسز هایلایت جلوی سر - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس)

در این تکنیک هایلایت جلوی موی سر ابتدا از شکستگی ابرو مو به مقداری که دوست دارید را به صورت اریب و V مانند جدا می کنیم.

سپس با کلیپس آنها را جمع و جدا روی بالای سر می زنیم.

برای این کار از کنار هر دو نیمکره سر از یک سمت شروع می کنیم. تا ۵ قسمت را به صورت لایه لایه یک لایه آن را به صورت بیبی لایت جدا می کنیم و یک لایه را به صورت صاف جدا می کنیم و مواد را به آنها می زنیم.

بعد از آن روی سر به صورت اسلایسی و لایه لایه پوش داده می شود و مواد می زنیم.

خب حالا بیبی لایت چی؟  بسیاری از هنرجویان آموزشگاه آرایشگری زنانه ما معنی درست آن را نمی دانند. جداسازی مو به صورت زیگزاگ و کاملا نازک را بیبی لایت می نامند.

در صورتیکه رنگ شما مشکی است و شامل دکلره است حین کار هم حتما چک نمایید. بعد از اتمام کار به مدت ۴۰ دقیقه مکث می کنیم تا مو باز شود و رنگ بگیرد.

* بنا به تجربه آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای گل گیس مکث انتهایی مو، بسته به پایه مو متفاوت است و روی موهای تیره یا مشکی لازم است بیشتر بماند.

اموزش مانی پیسز در خانه

برای این کار می توانید بدون جدا کردن اریب به صورت صاف با شانه دم باریک جدا کرده و یا به صورت بیبی لایت جدا کنید و مواد بزنید و بقیه مراحل مثل بالا می باشد.

این مرحله نیاز به جداسازی حرفه ای ندارد و یک لایت پخش ساده روی جلوی سر شما نقش می بندد.

* نکته ای که آموزشگاه آرایشگری زنانه ما لازم است بگوید که دقت کنید، می توانید برای ظریف تر شدن هایلایت ریشه مو را پوش دهید و موهای مانده را رنگ کنید یا در غیر این صورت از ریشه بزنید بسیار جذابتر است.

آموزشگاه ارایشگری زنانه ما حتما توصیه می کند که اگر روی سر مشتری این کار را انجام می دهید قبل از شروع کار از این که چقدر می خواهد حجم موی روشن داشته باشد و چه میزان کار مانی پیسز شلوغ باشد از او سوال کنید تا در انتهای کار مطابق میل او انجام شود و رضایت مشتری را بدست بیاورید.

آموزش رنگ و مش ترفندهای بسیاری دارد که مانی پیسز از بین دیگر تکنیکها را که با تئوری قابل انجام است آموزشگاه آرایشگری ما برای شما شرح داد. برای آموزش فوق حرفه ای رنگ و مش و کسب درآمد اقتصادی بالا لازم است که آموزش رنگ و مش را به صورت عملی و زیر نظر مدرسین بین المللی بگذرانید. آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران (تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری در تهران دوره های آموزش رنگ و مش را با ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید:

آموزش رنگ و مش

ورود به صفحه آموزش رنگ و مش

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه هایلایت مو یا آموزش مانی پیسز در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه ارایشکری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها