سالن زیبایی لیلا خانی

چطور موهای با فر بادوام داشته باشیم

فهرست مطالب

چطور موهای با فر بادوام داشته باشیم

برای داشتن موهای فر با دوام نکات زیر می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند:

در هنگام خشک کردن مو قبل از این که فرکردن مو را شروع کنید سرتان را پایین نگه دارید.

برای این کار خیلی مهم است که مو سبک باشد و خیسی ماندگار روی موهای شما باعث می شود موهای شما بهم بچسبد و حجم موهای شما کمتر به نظر برسد. پس موهای خود را خوب خشک کنید و هنگام سشوآر زدن سرتان را پایین نگه دارید تا حرارت کامل به مغز سرتان برسد.

در هنگام فرکردن مو بابلیس را بیشتر نگه دارید.

برای اینکه موهای فر شما ماندگاری بیشتری داشته باشد نیاز دارد که حرارت کامل به مو برسد تا شکل بگیرد و حرارت را تا چند وقت نگه دارد. دراین مورد حالت مو به سختی عوض خواهد شد.

برای حمام های بعدی موی خود را اصلا شانه نکنید.

در شستشوهای بعدی یا موهای فر خود را شانه نکنید و با کرم مرطوب کننده یا روغن های مخصوص چرب کنید یا با شانه های دانه درشت یا برسهای نرم این کار را انجام دهید.

بیش از حد از نرم کننده ها استفاده نکنید.

برای حجم دادن، بعد از فرکردن مو استفاده از نرم کننده باعث کم حجم شدن و سنگین شدن موهای شما می شود. تا حد امکان از اسپری های مخصوص موی فر استفاده کنید.

حتما بعد از بابلیس موهایتان خنک شود

سعی کنید بعد از فرکردن مو توسط بابلیس تا خنک شدن موهایتان آنها را رها نکنید چون کوتیکول مو برای تنظیم حالت خود نیاز به زمان دارد تا شکل بگیرد.

برای علاقمندان به آموزش موی فر و سایر موارد تخصصی آن می توانید در اموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران به صورت تخصصی با اخذ مدرک فنی حرفه ای آموزش ببینید.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها