سالن زیبایی لیلا خانی

معرفی دوره آموزش مبتدی آرایشگری (دیپلم آرایشگری)

فهرست مطالب

بسیاری از خانم ها دوست دارند پایه اولیه آرایشگری را به صورت حرفه ای و با تمام جزئیات بدانند. دوره آموزش آرایش و پیرایش یا دیپلم آرایشگری یکی از دوره هایی است که علاوه بر این که برای خانم هایی که می خواهند مجوز سالن زیبایی بگیرند لازم است برای خانم هایی که می خواهند پایه مبتدی آرایشگری را درست و اصولی یاد بگیرند مفید است. در این مقاله آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری در تهران، به معرفی اجمالی دوره دیپلم آرایشگری می پردازد.

شرایط اولیه اخذ دیپلم آرایشگری چیست؟

  • سن هنرجو لازم است بالای 14 سال باشد.

(تهرانپارس)آموزش مبتدی آرایشگری - دیپلم آرایشگری - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

آیا مدرک دیپلم آرایشگری معتبر است؟

بله مدرک دوره آرایش و پیرایش زیر سازمان فنی حرفه ای کشور صادر می گردد. با در دست داشتن این مدرک می توانید در هر جای دنیا آن را ترجمه کنید و کسب درآمد کنید. این مدرک ارزش بین المللی در بیش از ۱۸۰ کشور اعتبار دارد.

دوره دیپلم آرایشگری حداقل های مورد نیاز شما از آموزش آرایشگری را آموزش می دهد و جزو بالاترین مدرک آرایشگری محسوب نمی شود.

سرفصل های آرایشگری که در دیپلم آرایشگری آموزش داده می شود

۱- انواع ابزارهای آرایشگری برای انواع شاخه آن از جمله کاربرد انواع قیچی، استفاده از سشوآر، شانه ها و ….. اموزش داده می شود.

۲- معرفی انواع جنس پوست و مو

۳- کوتاهی مو و مدل های کوپ پایه مثل:

مدل صاف و یکدست

مدل کوپ های کوتاه

مدل های پر ۹۰ و ۱۸۰ درجه

کوپهای گرد

و ….

۴- چطور مشتری مداری کنیم؟

۵- شناخت پایه های انواع شینیون مو

(تهرانپارس)آموزش مبتدی آرایشگری - دیپلم آرایشگری - آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

۶- آموزش شناخت انواع پایه و ترکیب رنگ و مش

۷- شناخت مانیکور و آموزش پایه کار با ناخن

۸- آموزش شناخت آرایش عروس

۹- آموزش پایه بافت مو

برای شرکت در کلاس های آموزش دیپلم آرایشگری لازم است که با وسایل آرایش و پیرایش که لازم است تهیه کنید نیز آشنا شوید. برای آشنایی کامل با وسایل دوره مبتدی آرایشگری مقاله زیر را بخوانید:

وسایل دوره آرایش و پیرایش

علاقمندان که می خواهند دوره مبتدی آرایشگری را بگذرانند این دوره بسیار کاربردی است. همچنین کسانی که می خواهند به صورت حرفه ای آرایشگری را ادامه بدهند این دوره نیز یکی از دوره های پیش نیاز برای راه اندازی انواع کسب و کار آرایشگری است. آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه آرایشگری در تهران، دوره های آموزش آرایش و پیرایش را با ارائه مدرک فنی حرفه ای بین المللی برگزار می نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید:

آموزش آرایش و پیرایش(دیپلم آرایشگری) در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران

 آموزش آرایش و پیرایش (دیپلم آرایشگری)

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه دوره آموزش دیپلم آرایشگری در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها