سالن زیبایی لیلا خانی

نکات مهم براشینگ مو که حتما لازم است رعایت کنید

نکات مهم براشینگ مو
فهرست مطالب

حالت دادن موها به هر سبکی که می خواهید با سشوآر یا اتو مو یا سایر وسایل گرم کننده را براشینگ مو می نامند. برای براشینگ موی صحیح آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری درتهران، نکات مهم براشینگ مو را آموزش می دهد که در انواع مدل براشینگ مو کاربرد دارد. همان طور که می دانید برای یک براشینگ موی خوب لازم است که ابزار و وسایل لازم برای براشینگ مو را داشته باشید تا نتیجه خوبی بگیرید.

نکات براشینگ موی کوتاه

وسایل برقی مختلفی برای حالت دادن به موهای کوتاه وجود دارد از جمله اتو مو، سشوآر و ….. برای براشینگ مو بهترین گزینه استفاده از برسهای سرامیکی یا فلزی است. زمانی که می خواهید روی موهای کم پشت براشینگ انجام دهید، موها را پوش دهید. برای ماندگاری این کار می توانید با استفاده از اسپری مو حالت مو را حفظ کنید.

برس سایز متناسب با اندازه موهایتان بسیار مورد اهمیت است. برای پف دارشدن موها زاویه گرفتن موها با برس را ۱۸۰ یا ۹۰ درجه عمود بر سر انجام دهید.

نکات براشینگ و آموزشی مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

نکات براشینگ موی بلند و متوسط

نکات براشینگ و آموزشی مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

موهای بلند را از رو یا به زیر سشوآر می زنند. می توانید موها را شلاقی سشوآر کنید. توجه داشته باشید که اگر دوست دارید موها به زیر سشوآر بزنید با زاویه ۹۰ درجه سشوآر کنید. اگر مایل هستید برای مثال به سبک مدل پر موهایتان رو حالت گرفته و ماندگار باشد از اسپری یا تافت مو استفاده نمایید.

آموزش براشینگ مو فر و وز

نکات براشینگ و آموزشی مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس)

برای اینگونه موها از اسپری دوفاز قبل از سشوآر زدن مو استفاده نمایید. برای این جنس مو حتما درجه موها را با گرم ترین حالت آن تغییر دهید. برای شلاقی کردن موهای وز در جهت مو با همزمان با باد مستقیم سشوآر به سمت پایین مو سشوآر کنید.


مقاله مرتبط : برترین 10 مورد براشینگ مو

برترین 10 مورد براشینگ مو در سال 2021


براشینگ موی چتری

سه مدل براشینگ مو چتری انجام می شود:

  • چتری صاف که جهت برس لازم است به داخل و موازی با بینی باشد.
  • چتری کج لازم است حرکت دست برای حالت دادن مو به سمت چپ یا راست سر باشد.
  • برای چتری ایستاده لازم است سشوآر را پشت موها نگه داشته و موها را به سمت پایین کمی پوش دهیم.

براشینگ مو با برس پیچ

این روش نیاز به آموزش درست دارد و  توصیه می کنیم که برای کار حرفه ای دوره حرفه ای بیبینید. مو ها بخش بندی کرده و هر دسته مو را داخل برس های با سایز مناسب پیچیده و حالت می دهیم. سپس موها را از هم باز می کنیم و حالت موها زیبا و حجم دار می شوند.

نکات مهم که در براشینگ مو باید رعایت کنید

  • برای حالت دهی درست مو برس را از ریشه مو گرفته تا پایین مو انجام دهید.
  • از برسی استفاده نمایید که دسته آن در دستان شما لیز نخورد و تسلط کارتان تضمین شود.
  • برای براشینگ موی فر بهتر است از برس چوبی استفاده نمایید اما در سایر حالت های مو می توانید از برس سرامیکی یا فلزی استفاده نمایید.

با شرکت در کلاسهای آموزش براشینگ مو در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) از بهترین آموزشگاه های ارایشگری در تهران، می توانید مدرک فنی حرفه ای بین المللی اخذ کنید و به درآمد اقتصادی برسید. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

آموزش براشینگ مو

ورود به صفحه آموزش براشینگ مو

در صورت داشتن سوال یا ابهام در زمینه براشینگ مو می توانید در قسمت نظرات بیان کنید تا آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) پاسخ دهد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها