سالن زیبایی لیلا خانی

لیست دوره های آموزش کاشت ناخن در شرق تهران(مرکز گل گیس)

بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در شرق تهران
فهرست مطالب

بسیاری از خانم ها آموزش کاشت ناخن را شغل ایده ال برای بازار کار خود می دانند چرا که هم مستقل هستند و هم با هنر و زیبایی و خلق طرح های مختلف و کاشت ناخن مدل های مختلف سروکار دارند. از مهمترین دغدغه های خانم های هنردوست و کارآموز کاشت ناخن، پیگیر برای پیدا کردن مرکز آموزش کاشت ناخن به دنبال آن است نزدیکی به محل سکونت باشد.

از آنجاییکه هنرجوهای زیادی به دنبال بهترین آموزشگاه کاشت ناخن که مدرک بین االمللی هم ارائه می دهد میگردند لازم است آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای خودمان(گل گیس) را کامل و با شرح کامل انواع دوره های آموزش کاشت ناخن معرفی کنیم که به سادگی به هنرجوی بازار کار اموزش کاشت ناخن حق انتخاب برای دوره مورد نظر خود با توجه به بودجه(گران یا ارزان) و با توجه به سطح کشش و گستردگی مهارت کاشت ناخن هر خانم را می دهد.

تا انتهای مقاله با ما باشید که آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای کاشت ناخن ما از بهترین مراکز اموزش کاشت ناخن در شرق تهران، تمامی دوره های آموزش کاشت ناخن و مراحل و وسایل لازم آن را برایتان شرح می دهد تا با چشم باز اموزشگاه کاشت ناخن را انتخاب نمایید.

با گذراندن دوره های کاشت ناخن ما، بسیاری از هنرجویان به ناخن کار خوب در تهران تبدیل شده اند و به درآمدهای بالا در کاشت ناخن رسیده اند.

لیست دوره های مختلف آموزش کاشت ناخن ما در شرق تهران

دوره های کلی ما در آموزش کاشت ناخن به 6 دوره مختلف تقسیم بندی می شود که با توجه به سطح آموزشی کاشت ناخن که توسط مشاوران آموزشگاه آرایشگری گل گیس هم با یک تعیین سطح و مشاوره رایگان به شما هنرجویان عزیز کمک می کنیم که بهترین انتخاب را برای انواع آموزش کاشت ناخن مختلف از جمله ژل، پودری، با قالب، پلی ژل و … انجام دهید.

دوره مبتدی (مقدماتی) آموزش کاشت ناخن

دوره مبتدی آموزش کاشت ناخن از مهمترین دوره های پایه آموزش کاشت ناخن است. برای خانم هایی که می خواهند اصول کاشت ناخن را یاد بگیرند بهترین گزینه یادگیری این است  دوره  صفر و پایه کاشت ناخن را در آموزشگاه آرایشگری زنانه ما در شرق تهران یاد بگیرند.

خانم ناخن کار که به خوبی کاشت ناخن، مانیکور و … را انجام می دهند نیاز نیست این دوره اموزشی کاشت ناخن را یاد بگیرند.

هزینه و مدت برگزاری آموزش کاشت ناخن

با تعیین بودجه حدود 1 الی 2 تومن که در تخفیفات آموزشگاه آرایشگری شرق تهران ما متفاوت است می توانید این دوره را با بهترین مدرس فنی حرفه ای و گرفتن مدرک پایه آموزش کاشت ناخن( مناسب مهاجرت و معتبر در دنیا) بگذرانید.

زمانی که برای آموزش مقدماتی کاشت ناخن لازم است بین 2-3 جلسه است که معمولا یک جلسه هم برای رفع اشکال به صورت رایگان و برای آماده کردن هنرجو آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما در شرق تهران انجام می دهد.

دوره متوسط آموزش کاشت ناخن در شرق تهران

این دوره شامل دوره های مختلف آموزش کاشت ناخن مانیکور، پدیکور، تراپی ها، ژلیش و ترمیم، معرفی انواع ژل کاشت ناخن و آموزش کاربردی کار با آن، چطور روی مدل زنده به صورت کاربردی اموزش کاشت ناخن را یاد بگیرید، انواع کاشت های پودری(هلویی – اکریلیک و..) در ادامه مقاله به صورت جداگانه، در مرکز آموزش کاشت ناخن شرق تهران (آموزشگاه گل گیس) تمامی دوره های متوسط با مدرک و گواهی های جداگانه فنی حرفه ای(بین المللی) را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در شرق تهران

آموزش مانیکور، پدیکور و تراپی ناخن :

این دوره آموزش کاشت ناخن حدود 1-2 جلسه زمان می برد و قیمت دوره بین یک میلیون و پانصد تا 2 میلیون با توجه به تخفیفات آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای شرق تهران ما است.

گواهی فنی حرفه ای و بین المللی برای عزیزانی که قصد ندارند پکیج کامل آموزش کاشت ناخن را بگذرانند و فقط قصد فعالیت در این شاخه کاشت ناخن دارند نیز به صورت جداگانه و با ارزش بین المللی صادر می گردد.

دوره کامل کاشت پودری و اکلریلیک :

آموزش کامل انواع پودر کاشت ناخن از جمله هلویی، اکلریلیک، انواع پودررنگی کاشت ناخن در این دوره اموزشی به صورت صفر تا صد در مرکز شرق تهران آموزش کاشت ناخن ما با بهترین مدرس بین المللی آموزش داده می شود.

گواهی فنی حرفه ای و بین المللی برای عزیزانی که قصد ندارند پکیج کامل آموزش کاشت ناخن را بگذرانند و فقط قصد فعالیت در این شاخه کاشت ناخن دارند نیز به صورت جداگانه و با ارزش بین المللی صادر می گردد.

زمانی که لازم است برای این دوره گذرانده شود، 5 جلسه می باشد و هزینه کاشت ناخن این دوره بین 3 تا 4 میلیون در حال حاضر می باشد.

دوره کامل طراحی حرفه ای ناخن :

در این دوره فقط آموزش تمامی طراحی های ناخن از مبتدی تا پیشرفته به صورت قدم به قدم آموزش داده می شود. مدت دوره 5 جلسه و هزینه دوره طراحی ناخن بین 3 تا 4 میلیون تومان می باشد. برای اطلاعات بیشتر از آموزش کاشت ناخن وارد لینک زیر شوید: ورود به صفحه آموزش طراحی ناخن

دوره کامل آموزش پدیکور و پارافین تراپی پا

در این دوره آموزش کاشت ناخن در شرق تهران، یادگیری کاشت ناخن پا از صفر تا صد به صورت قدم به قدم به هنرجویان علاقمند انجام می دهیم.

هزینه دوره آموزش پدیکور ناخن از 1 الی 2 میلیون تومان می باشد.

 گواهی فنی حرفه ای و بین المللی برای عزیزانی که قصد ندارند پکیج کامل آموزش کاشت ناخن را بگذرانند و فقط قصد فعالیت در این شاخه کاشت ناخن دارند نیز به صورت جداگانه و با ارزش بین المللی صادر می گردد.

دوره پیشرفته و حرفه ای کامل آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن حرفه ای با مدرک فنی حرفه ای شرق تهران

این دوره شامل آموزش تکمیلی و تخصصی انواع کاشت ناخن به صورت فوق حرفه ای است. پس از پایان این دوره آموزشی، شما به عنوان یک ناخنکار خوب و حرفه ای میتوانید در بازار کار کاشت ناخن صاحب ذوق و هنر و نظر باشید.

مدت زمان لازم برای برگزاری دوره آموزش کاشت ناخن شرق تهران 10-12 جلسه می باشد.

در این دوره انواع آموزش کاشت ناخن از پودری، ژلیش، کاشت ژل، انواع ترمیم ها و … از 0 تا 100 به صورت فوق حرفه ای زیر نظر مدرس بین المللی اموزش داده می شود.

مدرک فنی حرفه ای کامل ناخن پس از پایان دوره و گذراندن آزمون های کاشت ناخن برای هنرجویان آماده به کار صادر می گردد.

دوره تخصصی کاشت و طراحی ناخن vip

این دوره حرفه ای در آموزشگاه آرایشگری زنانه شرق تهران ما، برای کسانی مناسب است که می خواهند به صورت اختصاصی تمامی تکنیک های مناسب بازار کار و کسب درآمد، سبک های خاص و پرطرفدار برای جذب مشتری و … را در یک دوره کامل تخصصی طراحی و کاشت ناخن آموزش ببینند و به درآمدهای فوق العاده برسند.

هزینه این دوره برای هنرجویان علاقمند آموزش کاشت ناخن 5 میلیون و 300 تومان می باشد و مدت زمان برگزاری این دوره 15 جلسه می باشد.

آموزش کاشت ناخن فشرده

شهرستانی عزیز یا کسانی که به دنبال شرکت در کلاس فشرده کاشت و طراحی ناخن هستند،  نیز می توانند با پرداخت “۱ میلیون تومان” اضافه بر قیمت دوره تخصصی یا تکمیلی، دوره فشرده آموزش اکستنشن و طراحی کاشت ناخن در مرکز کاشت ناخن شرق تهران(آموزشگاه ما) را بگذرانند و گواهی فنی حرفه ای آن را دریافت کنند.

آموزش کاشت ناخن فشرده شرق تهران و گرفتن مدرک

حال که با دوره های مختلف آشنا شدید لازم است کمی از انواع کاشت ناخن که به چه صورت است و چه وسایلی برای آموزش کاشت ناخن در دوره های آموزش کاشت ناخن شرق تهران برای خانم های مبتدی شرح می دهیم. همچنین در انتهای مقاله ویدیوهای نمونه کاشت ناخن هنرجویان دوره را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

تا انتهای مقاله با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای شرق تهران(تهرانپارس) همراه باشید.

انواع آموزش کاشت ناخن شرق تهران

۱- کاشت ناخن قالبی
۲- کاشت ناخن پودری
۳- کاشت ناخن ژله ای
۴- کاشت ناخن با فرمر

آموزش کاشت ناخن با قالب

از جمله وسایل مورد نیاز کاشت ناخن قالبی عبارتند از :

 1. پوشر (عقب زن)
 2. روغن کوتیکول
 3. لیکوئید
 4. قلم ویژه کاشت اکریلیک – قلم وان بال یا تخت
 5. سرسوهان کاغذی (سمباده ای) نرم
 6. سوهان دستی
 7. سرسوهان مخروطی الماسه
 8. سرسوهان مانیکور استوانه دور گیر
 9. سرسوهان مانیکور اشکی یا شنی
 10. پودر کاشت ناخن یا ژل کاشت ناخن
 11.  پرایمر
 12. ضد قارچ
 13. قالب کاشت ناخن
 14. تاپ شاین
 15. نیپر

مراحل قدم به قدم کاشت قالبی ناخن

برای کاشت ناخن با قالب نیاز است که 5 مرحله را طی کنیم :

 • مرحله 1 : زیرسازی یا مانیکور ناخن
 • مرحله 2 : انتخاب اندازه مناسب قالب ناخن
 • مرحله 3 : موادگذاری داخل قالب ناخن
 • مرحله 4 : سوهان کشیدن و فرم دهی قالب ناخن
 • مرحله آخر : فیکس کردن و براق کردن ناخن با تاپ شاین

آموزش کاشت ناخن با پودر

مراحل مختلف آموزش کاشت ناخن پودری(هلویی) را آموزشگاه آرایشگری شرق تهران برای شما عزیزان شرح می دهد:

مرحله یک : زیرسازی:

در این مرحله دورگیری با سرسوهان تاجی انجام می شود و مراحل آماده سازی آموزش ناخن انجام می شود.

مرحله دو: تیپ گذاری:

در این مرحله تیپ گذاری را انجام می دهیم و با سرسوهانی استوانه ای سرامیکی تفاوت ارتفاع تیپ تا ناخن را از بین می بریم.

مرحله سه: خش اندازی ناخن:

در این مرحله با سوهان برقی و سرسوهانی استوانه ای سمباده ای روی ناخن را خش می اندازیم.

مرحله چهار: معرفی انواع پودر:

در این مرحله به معرفی انواع پودر از جمله پودر کاور هلویی ساده و شاین دار، پودر وایت و … می پردازیم. برای آشنایی کامل با پودرهای کاشت ناخن مقاله زیر را بخوانید.

مرحله پنچ : دهیدراته کردن ناخن:

در این مرحله ضد قارچ و پرایمر را روی ناخن می زنیم.

مرحله شش: موادگذاری:

در این مرحله موادگذاری را انجام می دهیم و مواد را یک سرسوزن به ریشه جاگذاری می کنیم.

مرحله هفت: فرم دادن تیپ ناخن

مرحله هشت: ایجاد قوس ناخن:

با سرسوهان سمباده ای ناخن یک قوس کوچک به ناخن می دهیم.

مرحله نه : دورگیری ناخن:

دورگیری با سرسوهانی شنی با زاویه 45 درجه ادامه مواد را جدا می کنیم.

مرحله ده: آمادگی ناخن برای طراحی:

در این مرحله ناخن برای طراحی آماده است و میتوانیم طرحهای مختلف روی آن اعمال کنیم.

مرحله یازده: نمونه طرح های ناخن

مرحله آخر : طراحی نهایی ناخن

کار اتمامی هنرجوی کاشت ناخن آموزشگاه آرایشگری شرق تهران

آموزش کاشت ناخن پلی ژل

وسایل لازم :

1- سوهان برقی

2- نیپر

3- پوشر

4- فرمر

5- پد کلینزر

6- پینچر

7- دستگاه uv

8- سرسوهان مانیکور اشکی

9- سرسوهان الماسی

10- قلم تخت کار با ژل

11- سوهان دستی نرم

12- سرسوهان کاغذی نرم

13- پلی ژل

14- بیس کات ژل

15- ضد قارچ

آموزش کاشت پلی ژل به صورت گام به گام

1- زیرسازی ناخن

2- فرمر را نصب می کنیم.

3- مواد ژل را قرار می دهیم.

4- سوهان می کشیم.

5- برجستگی های ناخن را صاف می کنیم.

نمونه کارهای ناخن کاران خوب پس از گذراندن آموزش مرکز شرق تهران گل گیس

نمونه ای از فیلم کاشت ناخن با بیلدرژل

ویدیو کاشت ناخن نمونه آموزش کاشت ناخن وان بال

کاشت وان ناخن از آموزش های بسیار مهم و پرطرفدار است که با آموزش حرفه ای و تخصصی مدرس فنی حرفه ای در همه مراحل آموزش کاشت ناخن در کنار شما هستند. کاشت وان بال بر روی نصف ناخن انجام می شود بدون آسیب رساندن به کل ناخن از کاشت ناخن های پرطرفدار است که پس از ورود به بازار کار بسیاری از مشتریان متقاضی این کاشت ناخن خواهند بود. به صورت کاملا عملی و تخصصی روی مدل زنده انجام می شود.

حرف آخر: آموزش انواع لاین آرایشگری در شرق تهران

آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس شرق تهران(تهرانپارس) علاوه بر رشته آموزش کاشت و طراحی ناخن رشته های مختلف آرایشگری را نیز ارائه و مدرک فنی حرفه ای بین المللی و معتبر نیز صادر می نماید. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه زیر شوید:

ورود به صفحه انواع دوره های آموزشگاه آرایشگری گل گیس

منتظرات نظرات و سوالهای شما در زمینه آموزش کاشت ناخن در شرق تهران یا سایر رشته های آرایشگری هستیم.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها