سالن زیبایی لیلا خانی

جواب همه سوالات شما برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایشگری(و مربیگری)

فهرست مطالب

داشتن مدرک فنی حرفه ای(به خصوص از نوع بین المللی) برای بسیاری از بانوان به یک دغدغه تبدیل شده است. این که بتوانند با قیمت مناسب، در آموزشگاه آرایشگری معتبر گواهی فنی حرفه ای خود را دریافت کنند بسیار نکته مهمی است. شاید در ذهنتان این سوالات پیش بیاید:

 • آیا مدارک آرایشگری من را آموزشگاه آرایشگری که ثبت نام می کنم صادر می کند؟
 • برای اینکه مدرک آرایشگری بگیرم چه مراحلی باید طی کنم؟
 • چطور کارت مهارت آرایشگری خودم را استعلام بگیرم؟
 • کد رجیستری مدرک آرایشگری برای چه کاری استفاده می شود؟
 • چطور کارت مربی گری آرایشگری را بگیرم؟

جواب تمامی سوالات بالا در مقاله آموزشگاه آرایشگری فنی حرفه ای ما در ادامه مطلب خواهید گرفت. تا انتهای مقاله با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما همراه باشید.

سازمان فنی حرفه ای کشور مسئول صدور مدرک آرایشگری فنی حرفه ای زنانه

پس از گذراندن دوره های مهارتی آرایشگری(مدرک فنی حرفه ای آرایشگری مردانه یا زنانه فرقی ندارد)، سازمان فنی و حرفه ای پس از قبول شدن هنرجو در دوره هایی که در آموزشگاه آرایشگری مورد نظر خود ثبت نام نموده، گواهی درخواست شده رشته آرایشگری شما را برای انواع لاین آرایشگری صادر می کند. (بالای ۳۰ مدرک آرایشگری فنی حرفه ای قابل صدور است.)

برخی از انواع مدرک آرایشگری رایج  که این سازمان در زمینه آرایشگری صادر می کند:

 • مدرک آرایشگر ناخن(طراحی و کاشت)
 • مدرک اصلاح ابرو
 • مدرک بافت مو
 • مدرک آرایش صورت(گریم و میکاپ)
 • مدرک رنگ مو(کاربر مواد شیمایی)
 • مدرک پیرایشگر مو(کوتاهی مو زنانه)
 • مدرک براشینگ کشی مو
 • مدرک شینیون فنی حرفه ای (آرایش مو)
 • مدرک پداگوژی(مربیگری)
 • مدرک آرایش چشم(اکستنشن مژه و لیفت و لمینت)

چطور گواهی فنی و حرفه ای ارایشگری زنانه خود را دریافت کنم؟

پس مدرک آرایشگری که برای شما صادر می شود از طرف سازمان فنی حرفه ای کشور تایید می شود و مراحل گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایشگری و استعلام کد رجیستری که داخل مدرک نوشته شده است، در سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قابل دانلود به صورت آنلاین است. پس از دانلود آن می توانید مدرک را پرینت بگیرید و از آن استفاده نمایید.در قسمت بعد مراحل استعلام مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری را برای شما شرح می دهیم.

برای پیگیری صدور مدارک فنی حرفه ای آرایشگری هنرجویانی که در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس گذرانده اند از طریق لینک زیر به هنرجویان اطلاعرسانی میکنیم:

شرایط صدور مدرک فنی و حرفه ای

شرایط صدور مدرک فنی و حرفه ای

نمونه مدرک فنی حرفه ای آرایشگری زنانه

از آنجاییکه این سوال بارها در آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای ما مطرح شده است، به خصوص برای خانم هایی که قصد گرفتن مدرک فنی حرفه ای برای مهاجرت دارند می خواهند با دیدن نمونه عکس گواهی کارت مهارت آرایشگری خود با خیال آسوده و داشتن مدرک بین المللی قابل ترجمه خود سفر کنند، در قسمت پایین نمونه عکس گواهینامه ارایشگری فنی و حرفه ای را برای شما قرار داده ایم:

عکس مدرک آرایشگری فنی حرفه ای صادر شده از سازمان فنی حرفه ای کشور

روش گرفتن کارت مربیگری/ پداگوژی

برای گرفتن کارت مهارت مربی گری مثل سایر مهارت ها لازم است که ابتدا لاین آرایشگری که قصد دارید مربی آن دوره آرایشگری شوید را بگذرانید. سپس همزمان یا بعد از اتمام دوره مورد نظر اقدام به گذراندن دوره پداگوژی مورد نظر در آموزشگاه آرایشگری خود شوید.

برای اطلاعات کامل وارد مقاله زیر شوید:

کارت مربیگری فنی حرفه ای(پداگوژی)+ مزایا و شرایط آزمون

مراحل استعلام مدرک فنی حرفه ای(با اسکرین شات از تصویر)

توجه فرمایید که هزینه صدور و سایر مراحل مربوط به سازمان فنی حرفه ای کشور به عهده کارآموز است و ارتباطی با آموزشگاه آرایشگری که دوره های آرایشی خود را گذرانده است ندارد.

پرداخت هزینه گواهی مهارت آرایشگری فنی حرفه ای

۱- ابتدا به لینک زیر مراجعه کنید و سپس کد ملی به همراه کد امنیتی را وارد نمایید.(یا روی تصویر پایین بزنید تا وارد وبسایت سازمان فنی حرفه ای برا پرداخت هزینه صدور گواهینامه خود شوید)

پرداخت هزینه صدور گواهی نامه در سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

خرید مدرک آرایشگری دوره فنی حرفه ای گذرانده در سایت سازمان فنی حرفه ای

استعلام مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای

۲- پس از ورود موفقیت آمیز شما توسط سایت سازمان فنی و حرفه ای، در کادر پایین در قسمت قابل پرداخت نام و نام خانوادگی شما ظاهر می شود. پس از پرداخت موفقیت آمیز وارد لینک زیر شوید تا با کد ملی خود گواهی فنی حرفه ای خود را استعلام کنید.

استعلام مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری زنانه

روش گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایشگری زنانه

۳- در کادر عکس پایین در سایت سازمان فنی حرفه ای، کد ملی یا شماره پاسپورت خود را وارد نمایید.

چطور مدرک فنی و حرفه ای ارایشگری را دریافت کنم

در قسمت پایین یک جدول نمایش داده می شود که از سمت راست جدول می توانید روی آیکون پرینتر زده و مدرک آرایشگری خود را دانلود نمایید و پرینت بگیرید.

برای شرکت در دوره های آموزش آرایشگری زنانه آموزشگاه گل گیس و دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای بین المللی(مناسب تاسیس سالن زیبایی و مهاجرت) وارد لینک زیر شوید و لیست دوره های آرایشگری را مشاهده نمایید و با آموزشگاه آرایشگری زنانه فنی حرفه ای گل گیس تماس بگیرید.( مشاوره رایگان پیش از ثبت نام به علاقمندان هنر و فن آرایشگری داده می شود):

ورود به صفحه دوره های آموزش آرایشگری زنانه گل گیس

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جدیدترین مطالب آموزشی

جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها